İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Aşk hayatınız bugün daha durağan. Yalnız çekiciliğinizin ileri seviyede olduğunu da hatırlatmalıyız. Değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. Hatta kendi fikirlerinizi başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz. Yalnız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü konuşma yeteneğinizin oldukça düşük olduğu bir zamanı seçtiniz. Duygusallığınızın öne çıkması ile ilişkilerinizde ve güncel yaşamınızda uyumlu birisi olarak tanınacaksınız. İçgüdülerinizin ve hislerinizin bu dönemde oldukça yoğun olacağını unutmamalısınız. lş hayatından özel yaşamınıza kadar her alanda bu güdüleriniz öne çıkacaktır. Ama siz daha çok iş ve mesleki yönde ilerlemek istediğinizden, bu yeteneginizi yeni girişimler ve hedefler için kullanmayı planlıyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Bugün İkizler burcu için yeni başlangıçların ve taze umutların günü. Bazı istekleriniz var ama işlerin istediğiniz doğrultuda gelişmemesinden endişeleniyorsunuz. Olayların gidişatı bugün tamamen sizin elinizde. Siz sadece bu gücünüzün farkında değilsiniz. Çevrenizden destek bekleme psikolojisinden çıkın. İnandığınız ve istediğiniz şeye dört elle sarılın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Kartınız Yolculuk... Hayatı ciddiye alma meselelerinde biraz zayıf kalıyorsunuz. Duygusal yönünüz ağır basıyor. Sevmenize rağmen aynı ilgi ve özeni görmemekten yakınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Birçok işi bir arada yaptığınız zaman, motivasyonunuz artıyor. Kendinizi yenilenmiş hissetmenin huzurunu yaşayacaksınız. Olabilecek aksilikler karşısında belirli bir strateji uygulamalı, önlemlerinizi almalısınız. Sevdiğiniz insanla mesafeli davranışları terk etmeye gayret gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Sizin için çok akıcı bir gün. Yeni kişilerle bir araya gelmek, ufuklarınızı genişletmek konusunda şanslısınız. Yurt dışı bağlantılı konularınız hızlanırken, değişik bir eğitim çalışması içinde yer alabilirisiniz. Kendinizi geliştirmek konusunda değişik yollar bulacaksınız. Alternatif düşüncelere açık durmanız gerek. Sürprizler, sizi yenileyecek konular dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Verimli çabalarınızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, takdir topluyor. Bunun sizi tetikleyip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor, ama sorun yaşamayacaksınız.Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz, ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed