İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Uyarıcı sinyallere kulak vermekte fayda var. Ters giden şeyleri görmezden gelmek ileride daha büyük sorun yaratabilir. Eğlenceli ve sempatik kişiliğiniz bazı kişilerin sizin tarafınıza geçmesine veya sizi desteklemesine neden olabilir. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda değişiklik yapabilir ve bu değişiklik için gerekli destekçi ve yardımcı kişileri bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden problemleri oluruna bırakıyorsunuz. Bu çok insani gibi görünse de problemlerin artmasına neden oluyor. Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kümeleşip canınızı sıkabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Kartınız Geçiş... Bugün duygusal dengenizi korumak için birçoketkinliğe katılmaya çalışıyorsunuz. Yalnız kalmaktan ürkmenize rağmen dostlarınızdan haber almıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Yaşadığınız bazı sorunlar nedeniyle yorucu bir gün olabilir. Birilerine bir şey anlatmak sabır gerektirecek. Örneklerle süsleyip bir de görsellik katarsanız iyi olabilir. Yeter ki sorunun sizden kaynaklandığı yanılgısına düşmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Kafanızda pek çok soru işareti bulunuyor. İçinde bulunduğunuz koşullar bazı belirsizliklere yol açarken, maddi konulara ilişkin sorunlar yaşamaktasınız. Kendinizi yeteri kadar net ve kararlı bulamadığınız konuları şimdilik beklemede tutmalısınız. Neyse ki ikili ilişkilerin getirdiği hareketlilik sizi keyifli kılıyor. Günlük işler açısından ise yorucu tempo devem edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2023)
İşinizle ilgili olarak sabah saatleri enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız. süreden beri ihtiyaç duyduğunuz bir girişim için gereken gücü bugün bulacaksınız ve yeni girişimler için uygun etkiler altında olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili çeşitli kaygılar yaşayabilirsiniz. Özellikle bazı gelişmeler karşısında zorlanacaksınız ve öğleden sonraki saatlerde girişimlerde bulunmanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Bütün umudunuzu gelecek bir paraya başlamıştınız ama o para gelecek gibi görünmüyor. Çünkü beklediğiniz kişinin size söylediğinden daha büyük bir sıkıntısı var. Bir süre bu alacağınızdan umudunuzu kesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2023)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanacağınız bir gündesiniz. Bunun yanında uzun zamandır aramayı ihmal ettiğiniz yakınlarınızı aramanın tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed