İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Şimdiye kadar sorunsuz ilerleyen bazı iş ya da projelerde aksilikler yaşanırken, bir diğeri ivme kazanabilir. Riskli konulara dahil olmamakta fayda var. Çok fazla güven, duygusal, maddi ya da fiziksel problemlere neden olabilir, dikkatli olmalısınız. Disiplinli olmanız sorunlardan uzak kalmanızı ve dahil olduğunuz sektörde veya gruplarda yerinizi sağlamlaştırmanızı sağlayabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir. Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Bugün tek başınıza kalmak ve kabuğunuza çekilmek isteğiniz artabilir. İçinize kapanmak yerine sevdiğinizle ya da arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşmaya çalışın. İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar önem verdiğiniz takdirde yoluna girecek. Finansal gelişmeler lehinize ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Sizi etkisi altına alan sorunlar bitiyor. Ay burcunuzda yerini alırken size canlılık ve girişim yapma arzusu getirecek. Kendinizi toparladığınız bu günlerde pek çok konu ile yakından ilgileneceksiniz. Kişisel konularınıza hakim olmak, yeteri kadar eğitim temaları ile ilgilenmek için cesaretiniz olacak. İlişkilerin önemine dikkat çeken gelişmeleri daha esnek ve yapıcı karşılayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Özel bir konu, iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. Çalışma anlayışınız böyle şeylere uygun düşmediği için gerginlik yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli alanlardan korumak isteyeceksiniz. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2021)
Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed