İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Bugün duygusal hayatınızda fırtınalı saatler yaşayabilirsiniz. Eğer bekar bir ikizseniz, karşı cinsten birisine yıldırım aşkıyla vurulabilir, evliyseniz ya da birisiyle çıkıyorsanız kıskançlık krizlerine girebilirsiniz. Ne kadar isterseniz isteyin tepkilerinizi kontrol altına alamayabilirsiniz. Bu nedenle fazla hasara yolaçmamak için herşeyi şakaya vurmaya çalışın. İş hayatınızda atılım yapmak için iyi bir gününüzdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Bugün ilgi duyduğunuz işlere yöneleceksiniz. Kimseyi olduğu gibi kabullenme durumunda olmadığınızı düşüneceksiniz ve eleştirilerinizi çekinmeden dile getireceksiniz. Yalnız başkalarının da size zaman zaman katlanamadıklarını da bilmeniz gerekiyor. Bugün ailenizle büyüklerinizden biri ile aranızda bugün ufak bir tartışma geçecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
AŞK: Duygusal açıdan en hassasgündesiniz. Ama gerçekle iç içedeğilsiniz. Kafanızda yarattığınızbir takım hayalleri gerçek sanarakpartnerinize karşı kırıcıoluyorsunuz. O size karşı birçokşeyi zaten kanıtladı.PARA: İş dünyasında kavgacılıkla amaçlarınızaulaşmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmeninyolu bu olmamalı. Emeklerinizi yok edebilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık sorunlarınız git gide azalıyor.Ufak ağrılarınızı kafanıza takıp sorun yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Zaman ilerledikçe sizin çevrenizde ne kadar etken bir kişiliğe sahip olduğunuz gerçeği bir kez daha ortaya çıkacak. Maddi zorluklarınızı yeni alacağınız işlerle aşacaksınız. Sağlıkla ilgili sorunlarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
İş hayatınızla aranızda bir kopukluk var. Bugün de yine bir gönülsüzlük sergiliyorsunuz. Yeteneklerinizin, iş tecrübenizin size sağladığı krediyi bu kadar cömertçe harcamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Beklediğiniz bazı maddi kazanımlara kavuşabilir ve kendinizi maddi konularda güvende hissedebilirsiniz fakat bu sizde bir savurganlık doğurmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Sağduyulusunuz. Rahatsız, takıntılı insanlarla bir arada bulunmak bir şanssızlık değil. Çünkü onlardan her yerde fazlasıyla var. Sağduyunuzu kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed