İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Önemli insanlardan destek görebilir, varsa maddi sorunlarınızı düzeltebilirsiniz. Para sorununuz yoksa elinize ekstradan paralar geçebilir. Eğer siz bir erkekseniz kırdığınız birisinin gönlünü almanıza uygun fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Mantıklı kararlar almanız ve çevrenizdeki herşeyi başarılı bir şekilde tartabilmeniz için en uygun saatler akşamüstü sonrasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Bugün herhangi bir sebepten dolayı telaşa kapılabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatadan kaynaklanabilir. Fazla panik yapmamaya ve olayları işin akışına bırakmaya çalışın. Çok yakında bir yakınınızdan kötü bir haber alacak ve bu sebepten dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalacaksınız fakat sonuç sandığınız kadar kötü olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça açık durumdasınız. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık oluyorsunuz. Kendinize güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Birlikte olduğunuz kişiden uzaklaştığınızıfark etmenize rağmen, onu kırmaktançekindiğiniz için durumu idareetmeye çalışmanız anlamsiz. O sizdekideğişikliğin farkında. Bir an önce bu durumuonunla konuşun. Gözden kaçırdığınız sorumluluklarınız,birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızı saşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
İş hayatına ilişkin yoğun zamanlar sürüyor. Bugün yaratıcılığınızı kullanarak çok şey yapabilirsiniz. Ancak mesleki konular ve tamamlanması gerekli işler üzerinde yeterince durmalısınız. Zira gün ortasından sonra işi içine alan uğraşlar devam edecek. Biraz planlı hareket ederek sosyal sorumlulukların içinde olmalısınız. Arkadaşlarla ilgili konular bazı sürtüşmeler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2022)
İş hayatınızda durgunluk söz konusu. Bugün bu durgunluğu aşmak için bazı görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz. Fakat bu girişimlerden kısa vadede olumlu sonuç alamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle geleceğinize yönelik maddi yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Dostluk ilişkilerinde bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koymanız ve artık tüm güvensizliklerden arındırmanız gerekiyor. Dost ilişkilerinizde sık yaşadığınız düş kırıklıkları, yaşamınızda bu tür ilişkiler olmadığını gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed