İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Bazı işler ters giderse, ısrarla plana sadık kalmaya çalışmamakta fayda var.İstemeyerek gerçekleri çarpıtmanız veya başkalarını kötü gösterebilecek tavırlar sergilemeniz durumunda hoş karşılanmayabilirsiniz. Yalnız başınıza halledemeyeceğiniz işler için söz vermeniz kötü duruma düşmenize veya kötü görünmenize neden olabilir. Altından kalkabileceğiniz kadarı için yola çıkmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Sizi böyle gören biriyle önümüzdeki günlerde kuracağınız dostluk onu çok şaşırtacak. Sizi yanlış anladığını itiraf edecek. Akşam üzeri alacağınız bir daveti kabul ederseniz hareketli bir gece geçirebilirsiniz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
AŞK: Sevdiğiniz kişiden bir şeylerisaklamanız sizler için pek hayırlıdeğil. Bugün hafiye gibi siziizleyerek sırlarınızı açığaçıkaracak. Zor anlaryaşayacaksınız. Başkasındanduymadan siz ona açılın.PARA: Sizi öncü görmeleri mutlu olacağınızınsinyallerini veriyor. Parasal konularda bazıyakınlarınızın zor geçen işlerini haledeceksiniz.SAĞLIK: Sorunsuz, huzurlu, zinde kafayla günebaşlayacak ama aşk konusu başınızı ağrıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Manevi özellikleriniz yoğunlaşıp kişiliğinize olumlu kazanımlar sunacaktır. Hoşgörünüzü daha fazla sergileyip yardım etme arzunuz fazlalaşacaktır. Bu durumunuzdan çıkar sağlamaya çalışanlardan uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Sosyal çevrede başlayan hareketlilik yeni gelişmelere işaret ediyor. Bazı dostlukların geride kaldığı bu dönem daha farklı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sosyal bir örgütlenmenin başlaması ile kendinizi daha aktif biçimde ortaya koyacaksınız. Aynı zamanda gelecekle ilgili önemli planlar tasarlamaktasınız. Umutlarınız yenileniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Elinizdeki bıktırıcı işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Para konusunda bugün değişik bir yol izleyeceksiniz. Harcamalarınızı kısıtlama yoluna gidecek ve para biriktirme konusunda önemli adımlar atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed