İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2023)
İstek ve ihtiyaçlarınızı açıkça göstermeniz istediğiniz sonuçları almanızı sağlayabilir. Dolayısıyla, her tür ilişkinizde net olmanın faydasını görebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerde ve maddi anlamda güvende hissetme arzusu artıyor. Yeni ve size hitap eden kişilerle karşılaşmanın zorluğu dikkatinizi çekmeye başlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2023)
Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişmeler var. Bu gelişmeleri bekliyor olmanıza rağmen, küçük şaşkınlıklar söz konusu.. İşlek zekanız size yeni yeni avantajlar sağlayacak ve bunlardan yararlanmayı bileceksiniz. Çok değişik ilgi alanlarınız var. Hayatın neresinde, ne zaman, hangi koşullarda zevk alacağınız belli olmuyor. Bu karmaşayı bir cazibe olarak sergileyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2023)
Kartınız Kıyamet... İşte ağır sorumluluklar almaya başlayacak veya sırtınızda büyük bir yük hissedeceksiniz. Günlük işlerinizi yapılandırma planlarınız erteleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2023)
Aşk ilişkinizde karar mekanizması olmanız, ilişkinin geleceği açısından olumlu sonuçlar verecektir. Sevdiğiniz kişinin bazı kusurlarını görmezden gelmeniz ona verdiğiniz değerin ne kadar fazla olduğunu gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2023)
Sizin için biraz sıkıntılı bir gün olacak. Tam olarak istediğiniz sonuçları almak bugün kolay değil. Kendinizi gereksiz kuşkulardan uzak tutmalı, motivasyonunuzu korumalısınız. Geçmişte yaptığınız hatalardan ders almak ve bazı şeyleri bırakmak bu dönem kolaylaşıyor. Sizi koruyan pek çok etki ile kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2023)
İş konusundaki hırs ve azminiz takdire değer. Aynı işi almak için bir kişiyle karşı karşıya gelebilir tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Çeşitli sorunlar sizi bekliyor ama disiplinli oluşunuz ve iş ahlakınız sorunların sizi yaralamasına izin vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2023)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2023)
İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz. Ãœstelik sorumlu olduğunuz insanlar da var. Bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2023)
Bugün bazı davranışlarınızı dengelemeniz gerekebilir. Arkadaşınızın beğenmediğiniz özelliğiyle çok uğraşıyorsunuz. Bugün tepkimeci davranabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed