İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Maddi konularda hesapsız davranmamaya daima özen gösterin, sonuçlar çok farklı olabilir. Bu durumu bir sınav olarak kabul edebilir ve herşeyi farklı olması için elinizden geleni yapabilirsiniz. Özellikle ikili görüşmelerde sezgilerinize güvenin ve kültürel birikiminizden faydalanın. Böyle bir ortamda duygusal konularda da belirsizlik yaşayabilirsiniz. Bundan kaçınmayın, yararını gelecekte göreceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2022)
AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi ileoldukça zarif ve uyumlu çiftolarak görünmektesiniz. Ancakişin içinden çıkamadığınız bazısorunlarınız olabilir. Geleceğeyönelik düşüncelerinizi onabir an önce açıklamalısınız.İŞ: Planlı hareket etmek her zaman ilginiziçekmiştir. Oysa bugün planlarınız tutmayabilir.Bazı teklifleri kabullenmediğiniz taktirdemali zararlara da hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gece hayatına düşkünsünüz. Dinlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Şimdiye kadar kural ve prensiplerinize bağlı bir hayat tarzı sürdürdünüz. Yaşamınıza girecek biri bunları tümüyle değiştirebilir. Bu duruma zamanla siz de alışacaksınız. Maddi kazanç kapıları cömertçe açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Biraz daha aceleci davranmanız gereken işler var. Belki yerleşimi içine alan konular yeniden gündeme gelecektir. Fazladan yapılması gereken harcamalara karşı dikkatli olmalısınız. Zira toprağa ait yatırım planlarınız bu günlerde sizi huzursuz kılmakta. Aşk ilişkileri ve hayatın keyifleri ise sizi oldukça motive ediyor. Yaratıcılığınızla öne çıkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Haziran 2022)
İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Hangi mevkide bulunursanız bulunun amir havanızla emreden bir konumu koruyacaksınız. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz ve amir veya iş baskısını üzerinizde hissetmeyeceğiniz işlerde başarılısınız. Düzen ve disiplinden yanasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Haziran 2022)
Bazı zaaflarınız size bugünlerde üzüntü yaşatabilir. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed