İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor. Bilinçaltındaki yaratıcılığnızı enerjiiye dönüştürememekten kaçının. Aslında yapmak istediğiniz şeylerin bir şekilde engellemesi sizin açınızdan son derece can sıkıcı olabilir. Ancak bu durumu aleyhinize çevirecek olan yine sizsiniz. Değişik uğraşlarla fiziksel aktivitelerinizi sürdürün. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Bugün kendinize güveniniz oldukça fazla olacak. Daha önceden yapmaya cesaret edemediğiniz şeyleri yapmaya kalkabilirsiniz. Kendinizdeki bu güveni yakın çevrenizdeki insanlara yansıtacaksınız. Bugün sorunlu giden bazı ilişkilerinizin üzerine gidebilir ve düzeltme yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Yükseğe ulaşmak veişinizin en tepesineçıkmak istiyorsunuz.Özellikle devlet memurluğuVeya finans sektöründeBaşarılı olacağınız belirgin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Evinizde geçirdiğiniz zamanı dinlenmek yerine planladığınız ancak bir türlü fırsat bulamadığınız bazı işlerle doldurun. Fayda sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Fiziksel güç gerektiren işler için de enerjiniz yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size hoşluklar yapabilir. İşe bağlılığınız ileri boyutlarda. Ama ilişkilerdeki problemlerde çok masum görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Bütçenizi gözden geçirdiğinizde tasarruf zorunluluğunuzu göreceksiniz. Harcamalarınızda bir süre daha dikkatli olmanız gerekiyor. Akılcı tercihler bugünlerde sizi biraz ferahlatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2022)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, aşırı tepkiler vermemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed