İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Tartışmaların büyümesini istemiyorsanız, konuşmayı düşündüğünüz konuları ertelemenizde fayda var. Zira, tolerans eşiğiniz bugün çok yüksek olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Önümüzdeki günler ilginiz onun üzerinde olacak. Bu durum bazı projelerinizi ertelemenize neden olabilir. Bugün hoşlandığınız bir işten yarın hoşlanmıyor oluşunuz çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Uzaktaki bir yakınınızdan alacağınız mesaj sizi çok mutlu edebilir zira karmaşa içerisindesiniz. Ani kararlar almamalısınız ve büyük insanlara danışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
İlişkinizdeki monotonluk sizi rahatsız etmiyor ama sevdiğiniz kişiyi sıkmaya başlayabilir. İş hayatında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Karşınıza çıkacak iş fırsatlarını iyi değerlendirirseniz bir süre sonra maddi açıdan rahata kavuşabilirsiniz. Sizi kara kara düşündüren büyük bir ödemeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Ay burcunuzdaki yolculuğunu sürdürüyor. Bugün daha rahat ve güvenle hareket edebilirsiniz. Sizi duygusal olarak yoran konular geride kalırken, sosyal hayatınızda yenilenme söz konusu. Mesleki konularda daha akıcı zamanlar öne çıkıyor. Yaratıcı yanlarınızla çok somut işler çıkarabilirsiniz. Ancak para kaynaklarınızı zorlayan değişimler ortaklıklarınızı zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vermeniz, sübjektif niyetli izlenim ve yorumlara yol açacak gibi görünüyor. Sergilediğiniz iş hacmi ile dikkati çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Para konusunda çekingen olduğunuz biri, sizi yakında şaşırtabilir.Kenara para koymaya başlamanız, bazı zevklerinizden vazgeçmenizi gerektirmiş olsa da, önünüzdeki günlerde tedbirli olmanın yararını göreceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2023)
Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed