İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Bugün duygusal hayatınızda fırtınalı saatler yaşayabilirsiniz. Eğer bekar bir ikizseniz, karşı cinsten birisine yıldırım aşkıyla vurulabilir, evliyseniz ya da birisiyle çıkıyorsanız kıskançlık krizlerine girebilirsiniz. Ne kadar isterseniz isteyin tepkilerinizi kontrol altına alamayabilirsiniz. Bu nedenle fazla hasara yolaçmamak için herşeyi şakaya vurmaya çalışın. İş hayatınızda atılım yapmak için iyi bir gününüzdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bu özelliğiniz, dostluğunuzdan çıkarcı biçimde yararlanılmasına neden oluyor. Bugün ya da yarın kalabalık bir grup içinde olabilirsiniz. Ruh haliniz çok iyi, son derece neşelisiniz. çevrenizde bu neşenizi paylaştığınız pek çok yakınınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
AŞK: Duygusal açıdan en hassasgündesiniz. Ama gerçekle iç içedeğilsiniz. Kafanızda yarattığınızbir takım hayalleri gerçek sanarakpartnerinize karşı kırıcıoluyorsunuz. O size karşı birçokşeyi zaten kanıtladı.PARA: İş dünyasında kavgacılıkla amaçlarınızaulaşmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmeninyolu bu olmamalı. Emeklerinizi yok edebilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık sorunlarınız git gide azalıyor.Ufak ağrılarınızı kafanıza takıp sorun yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Düşünce ve akıl gücünüzü çok iyi kullanmanız sayesinde size yapılmak istenen ayak oyunları başarısızlıkla sonuçlanacak. Ateş grubundan tanışacağınız biriyle duygusal bir ilişkinin başlayacağı gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Bugünü kendinizi dinlemeye ayırabilirsiniz. Yaşantınızdaki düzensizliklerden sıyrılmaya çalışabilir daha organize olmaya çalışabilirsiniz. Gün içinde eve dair uğraşlar öne çıkabilir. Evi temizlemek ya da kütüphanenizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Özellikle aileye dair konularda sezgilerinizi dikkate alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
İş yaşamınızda aydınlık günler sizi bekliyor. Enerjinizi açığa çıkaramadığınız için karamsar olduğunuzun farkındasınız. Yeteneklerinizi ve enerjinizi gösterebileceğiniz durumlar gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Maddi konularda beklenmedik bazı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani harcamalarla karşılaşabilirsiniz ve bu konuda dikkatli olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mayıs 2022)
Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed