İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Ani romantik planlar ya da yeni aşklar söz konusu olabilir. Konuşmalarınızı eylemlerinizle bütünleştirebileceğiniz aktivitelere ağırlık vermelisiniz. Gayretlerinizin karşılığını görebilir, imajınızı düzeltebilir ve gelecek vaat eden planlar yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Takıntılı, saldırgan veya kıskanç tavırlar ya da kişiler birkaç gün için devrede. Neyse ki, Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları enerjik ve motive olmamızı sağlayıp, kalıcı işler ve adımlar için de olanak tanıyor olacak. Aşkın ve sevginin gücünü gördüğümüz günlerdeyiz, ama sevginin gücünü doğru kullanmak zor olabilir. İş birlikleri veya ekip çalışmaları esnasında her ihtimale karşı tedbirli olmakta fayda var.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Aldığınız akılcı kararlardan son derece memnunluk duyuyorsunuz. Mantığınız her zaman için ön planda. Bu özelliğinizi arkadaşlarınız, özellikle de aileniz çok takdir ediyor. Dargın olduğunuz bir arkadaşınız hatasını anlamış durumda. Sizinle konuşmak istese de katı yapınızdan dolayı buna pek cesaret edemiyor. Yelkenleri siz de biraz indirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Yaratıcılığınızla baş döndürüyorsunuz. Ama bazı konularda ikilem yaşadığınız da fark ediliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Duygusallığın ön planda olduğu bir dönemdesiniz. Sezgilerinizi güçlü. Olaylara yorum getirirken geçmiş tecrübelerinizden faydalanmayı unutmamalısınız. Çevrenizde size karşı özel duyguları olan kişiler var. Onlara kendilerini anlatma fırsatı vermelisiniz. Maddi geliriniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Birden fazla konuya el atmak durumundasınız. Öncelikle evle ilgili yorucu uğraşlar acil çözüm beklemekte. Sizi huzursuz eden gelişmeleri ve aile içi ilişkileri esnek karşılamanızda yarar var. Kaynaklarınızı dikkatli kullanmanız gereken bu dönem kontrol dışı sıkıntılar yaşanabilir. Neyse ki aşk hayatınız ve yaratıcı konularda edindiğiniz tecrübeler sizi mutlu ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2022)
İş hayatınızda duygularınızı saklamayı başaracaksınız. Enerjinizi işinize yoğunlaştırmanız sizi başarılara götürecek. Amirlerinizden yakında bir zam haberi duyarsanız, hiç şaşırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Maddi konularda genel olarak verimli etkiler altında olacağınız ve başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli projelere yöneleceksiniz. Alacağınız kararların ve yapacağınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Aşka bakışınız, ilişkinizdeki tutumunuzla çelişiyor gibi. Ya tavırlarınız ya söylemleriniz, belli ki bunlardan biri size ait değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed