İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır yani bu ara aşk yapamıyorsunuz. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Buna karşın yine de bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size hırs aşılayacaktır. Ciddi olursanız, yaşamınıza yön verdiğiniz bir dönemdesiniz bu dönemden sonra daha sağlam ve sistemli ilerliyebilme imkanına sahip olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Bu aralar çok yoğun günler geçiriyorsunuz. Bu yüzden yorgun düştünüz ve çevrenizdeki insanlara karşı öfkeli davranışlarda bulunuyorsunuz. Aileniz size karşı anlayışlı olmaya çalışsa da sevdiğiniz insandan aynı anlayışı bulamazsınız. Bu yüzden biraz kendinize vakit ayırmalı, dinlenmeli ve üzerinizdeki stresi atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Bugün çalışanlar için iş değişimi söz konusu olabilir. Sanatla ilgili alanları seçenler için başarılarının devamı gelecektir. Baş ağrısı çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Çalışıp çabalayıp sonuçlarından tatmin olacağınız bir gün. Mesleğiniz için her şeyi ortaya koyduğunuz zaman sorumluluklarınızı bilip savaşma gücü de buluyorsunuz. Yükününüzü pay-laşıp sizi rahatlatan insanlar bugün sahnede olacak. Gününüzü mutlu tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Ay'ın burcunuzda geziniyor olması size daha enerjik bir tutum veriyor. Yerinde duramayacağınız ve fikir değişiklikleri yaşayacağınız söylenebilir. Özellikle ilişkilerde dışadönük yanlarınız çift durumlara maruz kalacağınızı gösteriyor. Kendi istediğiniz yenilikleri yaparak, kişisel adımlarınıza odaklanarak pek çok konuda ilerleme elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Haziran 2022)
İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Her zaman sizi alttan alan birileri oluyor karşınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Haziran 2022)
Parayla ilgili projelerinizi gerçekleştirmeniz açısından verimli bir gün yaşayacaksınız. Maddi boyutta verimli bir dönemece gireceksiniz. Çok istediğiniz bir şeyi artık satın alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Haziran 2022)
İçine girmek istemediğiniz bazı tartışmalardan kaçınmamalısınız. İkili birtakım görüşmeler kaygı duyduğunuz engellerinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed