İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Cazibeni kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsin. Hatta hoşlandığın birisi ile ilişkini geliştirebilirsin. Aşktan yana şans sana gülecektir. Bunların dışında dönemin sende yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsin. Pratik yönlerini kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarında kısmi rahatlama görülecek. Ama ayrıca harcamaların da artacağını hatırlatırım. Bu artışlar daha çok ev yönünde olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Yeni dostluklar kurmak hoşunuza gidiyor. Herkes sizin yeniliklere çok açık biri olduğunuzun farkında. Düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Uzak bir akrabanız sizden büyük olmasına rağmen size akıl danışmak istiyor. Seve seve destek olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
AŞK: Aşk hayatınızı kontrolaltında tutamadığınızı bilmek siziüzüyor. Partneriniz karşısındaüstünlük kurmak istediğiniz açıkancak onun da fikirleri olduğunukeşfetmeniz gerekiyor.PARA: İşlevsel açıdan bugünoldukça hızlısınız ancak dalgınlığınız sizi eleveriyor. Ajanda tutma alışkanlığı edinmelisiniz.SAĞLIK: Bugünlerde güçsüz düşmeniz olası. Aniiştah kaybıyla gelen hızlı kilo kaybetme nedeniyletansiyon düşmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Sevgilinizle başbaşayken iki farklı davranış göstermesinin arkasındaki nedenleri anlayamıyorsunuz. Daha kararlı bir tavır sergileyin. Mesleğinizde yeni atılımlar yapmalısınız. Fedakârlıklarınızın ve yeteneklerinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Ay, işbirliği ve ortaklık konularını ön plana çıkarıyor. İş yaşantınızdaki sorunlar yüzünden çalışma arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yapıcı değişikliklere karar verebilir, bu arada kişisel açıdan önem taşıyan konularda yeni adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
İlişkiniz üzerinde biraz düşünmeli ve yanlışlardan ders almalısınız. Aşkınızla ilgili ciddi kararlar vermek için olumlu bir dönem. Yaptığınız işler beğeniliyor ve işlerinizi faydalı noktalar koyarak bitiriyorsunuz, içine çekildiğiniz kabuktan başınızı çıkartırsanız işinizde mükemmel başarılar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Yakında elinizden bir miktar para çıkacak ve sizi küçük bir sıkıntıya sokacak. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Ailenizden para yardımı istemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Bir arkadaşınızın beğenmediğiniz bir özelliğiyle çok uğraşıyorsunuz. Onun değişmesi için uyarıyorsunuz. Bugün bu konuyu açmamaya çalışın. Patlamaya hazır gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed