İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Duygusal ilişkilerinizi veya maddi iş birliklerinizi ilgilendiren konularda bazı taleplerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz, ama hiç o tür konulara girilebilecek bir günde değiliz. Benden uyarması Niobe’ce.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bugün sizin için sıradan bir gün olabilir. Özellikle sabah saatleriniz çok durgun geçebilir. Gün içinde düşünceleriniz çok berrak olacak. Bazı kararları rahatlıkla alabileceksiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi ziyaret edebilir ve onlardan bazı konularda çok değerli fikirler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Kartınız Geçiş... Bugün tıbbi olarak birçok konuyla ilgilenmenize rağmen mide ağrılarınız artabilir. Uzun süredir stresli günler geçirdiniz. Sinirsel yaşadığınız bir ağrı olsa gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Hayatınızda daha iyi şartlar ve refah olsun diyorsanız öncelikle değişime ve gelişime açık olmanız gerekiyor. Yerinizde durarak her zaman imkânlar kapınıza gelmeyebilir. “Daha fazla fırsat nerede” diye etrafa bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Kritik zamanlara ilerliyorsunuz. Kontrol edemediğiniz sorumluluklar sizi huzursuz edebilir. Son derece organize olunması gereken bu günlerde iş hayatında yaşanan belirsizlikler ağır basacak. Bir yandan da yerleşimi içine alan karışık etkiler yaşanıyor. Kısa sürede toparlanmalı, kişisel konularınıza hakim olmalısınız. Neyse ki ilişkilerde keyifli zamanlar sürmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Herkesin gönüllü olduğu bir konudaki çekimserliğiniz bugünlerde ilgi çekiyor. İş ilişkilerinizde halledilmesini bugünden yarına erteleyemeyeceğiniz bazı problemler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Geçici bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz bir ödeme bütçenizi alt üst edebilir. Bu sıkıntıyı hemen giderecek bir gelişme sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2022)
Bazı tartışmaların sonu, daha başından belli oluyor. Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed