İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Maddi anlamda bazı yardımlar alabilir veya maddi açıdan desteklenebilirsiniz. İmajınızı, kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendire konularda beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Aile ilişkileriniz ise aşırı tepkiler veya iyimserlik türünde etkilere açık.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugünlerde, iş hayatımızda veya kariyerimizde aradığımız desteği almak için veya üzerinde çalıştığımız işlerde ilerleyebilmek için çok ter dökmemiz gerekebilir. Çoğunluğun izinden veya etkisinde gitmek değil kendi bildiğimiz ve az denenmiş yollardan ilerlemek isteyebiliriz. İşlerimiz veya kariyerimizle ilgili seçimlerimiz ev ve aile hayatımıza da etki edebilir. Gerçekçi olmak ve ayağımızı sağlam yere basmak durumundayız, duygusal davranmak veya diğerlerinin duygusal baskılarına boyun eğmek ya da o yönlü ilerlemek zararlı olabilir. Malum tutulma haftası, keskin virajlar almak, önemli kararlar ya da girişimler için güzel bir gün olmayabilir. Değişken durumlar ve koşullarla uğraşmak durumunda kalabiliriz ya da yakın gelecekte ortaya çıkabilecek bilgiler bugünlerde atılacak adımlarda değişiklik gerektirebilir. Kafalar dağınık olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bugün ailevi konularda aşırı hassas davranabilir, akrabalarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz kırgınlıklar yaşayabileceğinizi düşünerek kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısınız. Kültürel, psikolojik ve felsefi konularla ilgilenebileceğiniz ve hayata geniş bir yaklaşım içinde olabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Partnerinizin sizinle olan ilişkisi bazı durumlarda olumsuz olabilir. Kendinize güveninizi artırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Rahat, huzurlu ve mutlulu bir gün geçireceksiniz. İhmal ettiğiniz bir işle ilgilenmeniz için karşınıza çıkan fırsatı değerlendirin. Kariyerinizle ilgili istekleriniz gerçeklesiyor. Mesleki kariyeriniz yükselecek. Para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Aksi halde sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
İşe dair uğraşlarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Günlük planlarınızın dışında gelişmelere hazır olun. Çalışma arkadaşlarınız arasında bazı gerginlikler oluşabilir. Aralarındaki tartışmalı durumlar sizin işlerinizi de etkileyebilir. Bu yüzden ortalığı sakinleştirmek size düşüyor. Hizmet aldığınız alanlarda gecikmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Çalışma arkadaşlarınıza anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Onların da size karşı aynı şekilde davranacağı bu günlerde sorunları büyütmeden çözümleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Para konularında daha güvenli ilişkiler içine girmelisiniz. Toplu bir katılıma yatırdığınız paranın riske girmiş olması, ana nedenlerden biri olsa da, maddi sorun yaşama korkunuzun altında birçok neden daha var gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed