İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Belli talep ve isteklerini yerine getirseniz bile, bazı kişileri yatıştırmakta zorlanabilirsiniz. Tatmin olmadığınız şeylere daha farklı açılardan yaklaşmalısınız, yeni bir yapılandırma gerekiyor olabilir. İlk önce nelerin halledilmesi veya bitirilmesi gerektiği konusunu dikkate almalısınız. Boş konuşmalar sonuç alınmasını veya yardım bekleyen kişilerin mutlu olmasını sağlamayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Ekim 2013)
Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Ekim 2013)
AŞK: Bugün sevdiğiniz kişi ileoldukça zarif ve uyumlu çiftolarak görünmektesiniz. Ancakişin içinden çıkamadığınız bazısorunlarınız olabilir. Geleceğeyönelik düşüncelerinizi onabir an önce açıklamalısınız.İŞ: Planlı hareket etmek her zaman ilginiziçekmiştir. Oysa bugün planlarınız tutmayabilir.Bazı teklifleri kabullenmediğiniz taktirdemali zararlara da hazır olmalısınız.SAĞLIK: Gece hayatına düşkünsünüz. Dinlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Ekim 2013)
Bir arkadaşınızla sebepsiz yere bir tartışmaya girme ihtimaliniz var. Bazı davranışlardan sıkılmış veya birlikte olmaktan çok keyif almıyor olabilirsiniz ancak emek verilmiş bir arkadaşlığı bir çırpıda noktalamaya kalkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Ekim 2013)
Aileye ait konularda daha iyimser adımlar atıyor, özel hayatınıza öncelik veriyorsunuz. Bir yandan da yerleşimi ilgilendiren uğraşların üzerinizdeki baskısı azalmakta. Ne tür desteklerle ilerleyeceğinize karar vermeli, eldeki kaynakları daha ölçülü bir şekilde kullanmalısınız. Çalışma ortamınızda artan tempoya rağmen disiplin sağlayacağınız fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Ekim 2013)
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Ekim 2013)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Ekim 2013)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Ekim 2013)
Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142004 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed