İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Eylül 2013)
Bazı yakın ya da arkadaşlarınız mevcut hataları ya da belli karar veya yargılarındaki yanlışları kabul etmekten kaçınıyor olabilirler. Her şeye rağmen sizin, rekabet etmekte ısrarcı olmamanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Eylül 2013)
Atlamak istediğiniz basamağı aşmaya bir kaç ufak engel kalmış. Ama işin zor kısmını aşmışsınız. Bugün içinde aileden biriyle yapacağınız bir konuşmada gerçek fikirlerinizi söylemek istemeyeceksiniz. Kendinize sakladığınız sırları titizlikle korumak istiyorsunuz. Prensip sahibi bir insansınız ama prensiplerinizi uygulamaya pek geçirmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Eylül 2013)
Gün içerisinde çok fazla insanla bir araya gelebilirsiniz. Sizin için işinizle dolu yoğun bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Eylül 2013)
Kalabalık ve neşeli bir sosyal çevrede bulabilirsiniz kendinizi. Sıradan sohbetlerin edilmediği bir ortamda görüşleriniz ve konuşma tarzınızla dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Flört içerikli yaklaşımlar fark edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Eylül 2013)
Daha aktif ve hızlı bir gündem içine girdiniz. Dün başlayan zihinsel faaliyetlerden verimli sonuçlar alacak, kendinizi düşünceleriniz üzerinden ortaya koyacaksınız. Daha fazla iletişim içeren konulara odaklanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Kısa yolculuklar ve haberleşme konuları açısından eyleme geçeceğiniz şartlar bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Eylül 2013)
İş yerinizde bazı gelişmeleri tasvip etmeseniz de kabullenmek zorundasınız. Çalışmalarınıza hız vereceğiniz bu dönemde , performansınızla daha da göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Eylül 2013)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Eylül 2013)
Parasal konularda bazı beklentileriniz var. Fakat bu beklentiler bir hayalden öteye gitmeyebilir. Bu yüzden parasal konularda daha gerçekçi kararlar almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Eylül 2013)
Son günlerde enerjinizi doğru olarak kullanmıyor ve kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142266 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed