İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Önemsiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanıza dönme eğilimine girebilirsiniz ve hayatınıza ilişkin olayları değerlendirebilirsiniz. Bugün ruhsal anlamda bir yalnızlık yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Partnerinizden çok farklıçizgi içindesiniz.Ona karşı sonderece kibar venazik olsanızda; aksi gibionun birazkabalaştığı gün olabilir.Bunun için ağzınızı veaklınızı fazla yormayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün derleme, toplama, temizlik ve de yaşam alanınızı ferahlatma amacıyla yapacağınız girişimler için ideal. Neyin fazlasını elinizde tutuyorsanız alanınızdan dışarı çıkarıp ihtiyaç duyana ulaşması için elinizden geleni yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Beklentileriniz büyüyor. Kariyere yönelik planlarınız ve başlangıçlarınız toplum önündeki duruşunuzu öne çıkarıyor. Daha fazla sorumluluk ve statü getiren bu gelişmelerle yol alabilirsiniz. İşte yeni yapılanmaların dikkat çekeceği bu günleri kararlı bir duruşla karşılamalısınız. Yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz çalışmalar hızlı ilerleyeceğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda oldukça olumlu etkiler altında kalacağınız bir gündesiniz ve çeşitli maddi kazançlar elde etme şansınız olacaktır. Maddi konulardaki girişimleriniz başarılı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kimi uyarılardan etkilenmemekle iyi yapıyorsunuz. Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz, ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed