İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Bazı konulardaki şüpheleriniz yersiz olmayabilir. Konuları araştırmanızda fayda var. Yılbaşı programlarına yer açabilmek için planlarınızda yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı açık şekilde dile getirmezseniz anlaşılması zor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Atlamak istediğiniz basamağı aşmaya bir kaç ufak engel kalmış. Ama işin zor kısmını aşmışsınız. Bugün içinde aileden biriyle yapacağınız bir konuşmada gerçek fikirlerinizi söylemek istemeyeceksiniz. Kendinize sakladığınız sırları titizlikle korumak istiyorsunuz. Prensip sahibi bir insansınız ama prensiplerinizi uygulamaya pek geçirmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2022)
AŞK: Sizler sanki aşk yaşamınızdakarşı cinsi yönetmek içinyaratılmışsınız. Sevdiğiniz kişi nesöylese itiraz ediyorsunuz. O sizisevdiği için buna katlanıyor. Aksihalde sizi terk edebilir.İŞ: Birçok serüveni arka arkayayaşadınız. Batak verdiğiniz paraların hesabınıyapmaya koyuluyorsunuz ama arkanıza değilönünüze bakarak yürümeniz daha sağlıklı olacaktır.SAĞLIK: Midenizle ilgili şikayetlerde bulunmamakiçin sıvı tüketiminizi arttırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Bugün ters tarafından kalkmış ve de olaylara negatif pencereden bakan bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Ancak bunun böyle devam etmemesi elinizde. Sabahki sıkıntılı ruh haliniz ilerleyen saatlerde içsel huzura dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Maddi durumunuzda başlayan olumlu süreç size moral veriyor. Ödemelerinizi yoluna koyduğunuz bu günlerde yeni fırsatlar bulmanız hiç zor olmayacak. Özellikle yeni yetenekler edinmek konusunda önünüz açık görünüyor. Çalışma hayatınızda aldığınız sorumluluklar, aileden gelebilecek desteklerle bütçenizdeki açıkları ve finnansal durumunuzu toparlama şansınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Nisan 2022)
İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama herkes sizin gibi değil. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Özel hayatınızdaki sorunlarınızın çalışmalarınızı olumsuz etkilememesi için sevgilinizle aranızdaki ilişkiyi çok iyi dengelemelisiniz. Duygularınızı denetim altına alarak, kararlı davranmaya çalışın. İş yerinde karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Karışıklıklardan etkilenmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Uzun vadede size kazanç getirecek bazı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlar gündeme gelebilir ancak bunları çözmeniz sizin için zor olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Nisan 2022)
Bugün karşılaşacağınız bazı sorunlar karşısında doğru olmayan kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızda dikkatli olmalı ve iki kere düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed