İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bugün işyerinde keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Sizce ilginç olduğuna inandığınız fikirleriniz, iş arkadaşları ve patronlarınız tarafından olumlu karşılanmayabilir. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecek. İyimserlikle karamsarlığı ard arda yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Ancak genel olarak enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabileceksiniz. Bugün duygusal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Çevrenizde bulunan ve uzaktan tanıdığınız bir kişi sizi aldatmaya yönelik girişimde bulunabilir. Ama, dikkatli olacak ve bu tuzağı fark edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar, dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri, yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir. Yakında gönlünüzü ısıtacak bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Kartınız Gereklilik... Oldukça derin düşünüyorsunuz. Karamsar günler yaşadığınızı herkes biliyor. Ama bugün değişik konular ilginizi çekecek ve aklınızı dağıtmış olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarladolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi çok fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Tamamen dışadönük ve iyimser etkiler altındasınız. Duygularınızı ortaya koyacağınız koşullar yaratabilirsiniz. Eğlence ve kısa tatiller sizi motive edebilir. Aşk hayatınızda ise son derece güzel gelişmeler var. Mutlu olacağınız konular, yeni hobiler sizi her açıdan besleyecektir. Size keyif veren ortamlarda sosyal ilişkilerinizi geliştireceğiniz zamanlar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız. Yanlış bir adım uzun süren pişmanlıklara zemin hazırlayabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi güçlük yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2021)
Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor. Abartıdan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed