İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Belli talep ve isteklerini yerine getirseniz bile, bazı kişileri yatıştırmakta zorlanabilirsiniz. Tatmin olmadığınız şeylere daha farklı açılardan yaklaşmalısınız, yeni bir yapılandırma gerekiyor olabilir. İlk önce nelerin halledilmesi veya bitirilmesi gerektiği konusunu dikkate almalısınız. Boş konuşmalar sonuç alınmasını veya yardım bekleyen kişilerin mutlu olmasını sağlamayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Bugün alacağınız bazı haberlerden çok fazla etkilenmeniz, kafanızı karıştırabilir. Gereksiz tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. Bir yakınınızdan gelecek haber, ona karşı tavır almanıza neden olabilir. Gereksiz heyecana kapılabilirsiniz. Dostlarınızdan fikir alarak davranmanız iyi olabilir. Oldukça enerjik ve ısrarlı tavırlar gösterebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Kartınız Kutsal Kadın... Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor, bildiğinizi yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Günün erken saatleri hiç de uğraşmak istemediğiniz angaryalarla boğuşmak du rumunda kalabilirsiniz. Gereksiz ve de vakit kaybı gibi görünen şeylere göstereceğiniz gayret günün devamının sadece size ait olmasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Hayatın keyiflerine fazlasıyla yakın duruyorsunuz. Yaratıcı konularda yeni olanaklar elde edeceğiniz, başkalarının dikkatini çekeceğiniz görünüyor. Biraz çocuklarla ilgilenmek de gerekebilir. Bir taraftan da içinde bulunduğunuz çevrelerde yaşanacak aşk ilişkileri öne çıkabilir. Ortak çalışmalarda alınan sorumluluklar ise oldukça hareketli bir tempo getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Siz yaratıcılık isteyen işlerde başarılısınız. Tek düze giden bir işte asla mutlu olmazsınız. Amirleriniz bile sizin yanınızda memur gibi olup bütün yetkiyi size kullandırırlarsa işiniz için hiç bir fedakarlıktan kaçmazsınız. Bugün sizin yaratıcılığınıza yönelik alanlarda kısıtlamalara maruz kalacağınız birgün olacak. Bu yüzden iş yerinizde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Maddi konularda daha çok hesaplı olmayı tercih edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlarla karşılaşabileceksiniz ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed