İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Bazı konuları denemenin olumsuz sonuçları veya denememenin akla yatkın nedenleri hakkında düşünüyor olabilirsiniz, ama aslında olumlu yönlerine odaklanmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Hayat dolu olmanızı yeni yaşadığınız ilişkiye bağlayanlar var. Bunda ilişkinizin payı olmasının yanı sıra siz bugünlerde pozitif bir enerji taşıyorsunuz. Hayata olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umut içindesiniz. Bu umudunuzu boşa çıkarmayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla buluşmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
KALICI ilişkilere yönelme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Duygularınız değişiklik gösterebilir. İş konusunda sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Ne yapacağı belli olmayan ve sizi de belirsizliğe sürükleyebilecek insanlar olabilir bugün çevrenizde. Sizin için doğru ve güzel olan neyse onun önemini vurgulayın. Düşüncesiz tavırların önüne geçme ihtimaliniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Ortaklıklarınızı ve parasal paylaşımlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekiyor. En çok ortak yatırım planlarınızı ilerletmekte sorunlar olabilir. Başkalarının kaynakları konusunda risk içeren gelişmeleri göz ardı etmemelisiniz. Duygusal ilişkilerin getirdiği yükler ise bazı sorunlara işaret edecek. Bu alanda gevşemeye ihtiyacınız var ancak, sizin de açık olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Disiplini bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Son derece enerjik olmanıza rağmen bu enerjinizi doğru olarak kullanmakta zorlanacaksınız. Olaylara dayanma gücünüz yüksek ve sabretmeyi biliyorsunuz. Ancak yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Duygusal açıdan mutsuz bir dönem. Kendinizi sevilmeyen, istenilmeyen bir insan olarak görüyorsunuz. Fakat içinizde yaşadığınız bu durum depresyona yol açabilir ya da size sağlıkla ilgili problemler yaşatabilir. İşinizle ilgili sizi tedirgin eden bir durum var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Bugün ya da yarın, şehir dışındaki bir arkadaşının para gereksinimine destek olmanız gerekebilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Bazı öncelikleriniz var ve planlı olmaya çalışmalısınız. Evle ilgili konularda değişiklikler söz konusu olabilir. Sabah, sosyal çevrenizde yoğun bir hareketlilik olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed