İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (4 Ekim 2013)
Tesadüfler ileride sizi çok güzel noktalara taşıyabilir. Bugünlerde neler olduğuna dikkat etmelisiniz! Eleştiri ve yorumlara hazır olun. Siz ne yaptığınızı biliyorsanız çok fazla üzerinde durmamanızda fayda var. İlerlemenizi durduran kişilerden uzak durmalısınız. Başladığınız işler bitirilmeyi bekliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (4 Ekim 2013)
Bugün bir çok açıdan yoğun bir gün olabilir. Arzulamanıza karşın pek boş duracağınızı söyleyemeyiz. İlişkilere önem verin. Güneş in yaptığı rahat açı uzaklarla ilişkilerinizde beklentilerinizin ve hayallerinizin gerçekleşebileceğine işaret ediyor. Yeni konulara duyduğunuz ilgi sizi ani bir yolculuk fikrine motive edebilir. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olabileceği bir gün. Girişimde bulunmak istediğiniz konular hakkında hedeflerinizi iyi belirleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (4 Ekim 2013)
Kartınız Kaos... Toplumsal baskılara dayanamıyorsunuz. Bugün kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Oysa farklı kişilerle sürekli dalaşmanın alemi de yok. Yolunuzu çizmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (4 Ekim 2013)
Bir arkadaşınızla sebepsiz yere bir tartışmaya girme ihtimaliniz var. Bazı davranışlardan sıkılmış veya birlikte olmaktan çok keyif almıyor olabilirsiniz ancak emek verilmiş bir arkadaşlığı bir çırpıda noktalamaya kalkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (4 Ekim 2013)
Kendi zevklerinize ve keyiflerinize yöneliyorsunuz. Haftanın son günü biraz eğlenmek, hayatın güzel yanlarına odaklanmak size rahatlık verecektir. Son dönemde yaşadığınız yorgunlukları atabileceğiniz ortamlar, yeni adımlar atacağınız yaratıcı konular sizi mutlu edebilir. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel saatler için şimdiden plan yapmanız fena olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (4 Ekim 2013)
Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından desteklenebileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz kariyeriniz açısından kazançlı çıkmanızı sağlıyabilir. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Bireysel çalışmalar sizin açınızdan çok daha verimli olacak. Çevresel faktörlere duyarlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (4 Ekim 2013)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (4 Ekim 2013)
Masraflarınızı arttırabileceğiniz bu dönemde ayaklarınız yere sağlam basmanızda fayda var. Yinede parasal kaynaklarınızın arttığı söylenebilir. Hukuksal kazanımlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (4 Ekim 2013)
İkili ilişkilerinizde, özellikle içine parasal konuları da alıyorsa bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Alacak konuları için fazlasıyla uğraşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed