İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Maddi, ticari ya da yaratıcılık gerektiren işlerde hareketlilik var. Harekete geçip geçmeme konusu sizin vereceğiniz karara bağlı. Diğerlerinin yaptıkları veya söyledikleri başarınızı engellememeli. Gerekli motivasyona ve beceriye sahipsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2023)
Problemli bir tanıdığınızın yarattığı üzüntüler, bugünlerde size de yansıyacak. Onunla ilgili bir şeyler yapma arzusu duyacaksınız. Ciddi biçimde güven duyacağınız dostluk arayışları içersindesiniz. Bir dostun en yakını olma anlamında duyduğunuz istek, kurduğunuz bazı yarı güvenli ilişkilerin sizde yarattığı yanıltıcı yalnızlık duygusundan kaynaklanıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Çevrenizdeki insanların sorunlarıyla uğraşmak sizi o kadar yordu ki, kendi problemlerinize dahi zaman bulamadığınız anlar oluyor. Sevdiklerinizle birlikte yapacağınız bir tatil sizi eski zindeliğinize kavuşturabilir. İşinizdeki durgunluk yerini yoğun bir tempoya bırakmak üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Birikmiş işlerinizi halletmek için daha istekli ve enerjik olacağınız bir gündesiniz. Özellikle eve dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Evdeki düzeninizin daha rahat ve kullanışlı olması için bazı adımlar atabilirsiniz. Çalışma ve yaşam düzeninizi aksatan alanlarda detaylı bir düzenleme ve tamirat işine girmeniz oldukça mümkün gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2023)
Çok hızlı düşünüp hızlı kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin daha iyi farkına varabileceğiniz bir gündesiniz ve karşınıza çıkabilecek bazı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. İş yaşamınızda yeni insanlarla tanışabilecek ve yeni diyaloglar kurabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2023)
Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2023)
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed