İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Bugün uğraşmanız gereken konular üzerinizde baskı yaratabilir veya yoğunluk nedeniyle bunalabilirsiniz. Olaylara en iyi şekilde odaklanmanız çözmenize yardım edecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Çabuk sonuca ulaşıyorsunuz. Sonuca götüren ön hazırlıklardaki becerileriniz, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor. Bu da bazı durumlarda, insanlarda sizinle yarışma ihtiyacı doğurabiliyor. Seçiciliğiniz, düzgün dostluklar kurmanızı sağlıyor. Fakat sürekli sınama huyunuz, kurduğunuz dostluklarda bunaltıcı bir özellik olarak ortaya çıkabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Kartınız Geçiş... Bugün tıbbi olarak birçok konuyla ilgilenmenize rağmen mide ağrılarınız artabilir. Uzun süredir stresli günler geçirdiniz. Sinirsel yaşadığınız bir ağrı olsa gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
İlişkinizdeki monotonluk sizi rahatsız etmiyor ama sevdiğiniz kişiyi sıkmaya başlayabilir. İş hayatında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Karşınıza çıkacak iş fırsatlarını iyi değerlendirirseniz bir süre sonra maddi açıdan rahata kavuşabilirsiniz. Sizi kara kara düşündüren büyük bir ödemeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Sizin dışınızda yaşanan değişikliklere uyum göstermekte zorluklar yaşanabilir. Maddi güvence ile ilgili huzursuzlukları aşmaya çalışırken, gereksiz kaygıları bir kenara bırakın. Çalışma kapasitenize yönelik adımlarınızı sağlam atmalı beklentilerinizde ölçülü olmalısınız. Evde yapılması gereken işler, babaya ait sorunlar karşısında esnek davranmakta fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor. İş güvenliğinizle alakalı endişelerinizi, konumunuz ve üstlendiğiniz sorumluluklarla çeliştirmemeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Dikkatli olun! Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alabilirsiniz. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp çevrenizdekilerle tartışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Size verilmesi gereken bir paranın gecikmesi söz konusu olabilir. Paranın geleceği yerde ciddi sıkıntılar gözleniyor. Para sıkışıklığınız birçok nedene bağlı. Gerçekçi bir çözüm sıralaması işe yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Bugünlerde bazı konulara daha serinkanlı yaklaşmalısınız. Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed