İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Bazı konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini veya istediğiniz şekli almasını istiyorsanız, en çekici ve diplomatik gülümsemenizi takınıp işe koyulmanızda fayda var. Zira, işe yarayacağa benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekeceğiniz birgün. Günün ilk saatlerinde kendinizi huzursuz ve biraz da sinirli hissedebilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha sakin ve ılımlı olmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz bir yakınınız hakkında alacağınız olumsuz bir haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
AŞK: Aşka yaklaşım tarzınızbugünlerde çok ciddi. Ama birazkıskanç olmanız hayal kırıklığıyaşatabilir. Hayatın normalyönlerini kabullenmeyiöğrenmelisiniz. Sevdiğinizihuzursuz etmeye hakkınız yok.İŞ: Paylaşmayı seven ve iyi niyetli birisiniz.Bugün bu özelliğinizi bilen dostlarınız süreklipeşinizde dolaşarak kendi çıkarlarını gözetecekler.SAĞLIK: Endişeleriniz yersiz çıktı. Artık rahat birnefes alarak ailenizi üzmeyin. Sorunsuz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
İşinizle ilgili hoşnutsuzluk devam diyor. Bulunduğunuz ortamlara çok çabuk uyum sağlamanıza rağmen farklı aktivitelere ihtiyaç duyuyorsunuz. Biraz daha rahat olun. Bugün, maddi konularda arzuladığınız performans için yardım alacaksınız. Sosyal yaşamınızı biraz daha renklendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Yeni bir hazırlık içindesiniz ve gündeminiz değişmeye başlıyor. Dünden bu yana yakın çevre ile ilgili konular öncelikli idi. Bugün iletişim konuları ve kardeşlerle alakalı meseleler sizi meşgul edecek. Bir yandan da alacağınız haberler doğrultusunda eğitim çalışmaları ile bir konunun organize edilmesi gündeme gelebilir. Gün ortasından sonra evde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Bugün mesleki bakımdan yeteneklerinizi ortaya koyacak ortamlar bulacaksınız. Olumlu düşüncelerinizle çevrenizdeki insanların takdirlerini toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Bugün işinizde yeni bir aşama yapabilirsiniz. Bazı alım ve satım işlerinde kazançlı çıkabilirsiniz. Bu başarınızda kurduğunuz bağlantıların önemi büyük bunun sakın unutmayın ve para ilişkilerinizi sıkı tutmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Temmuz 2022)
Yeniliklere açık söylemlerinizin davranışlarınızla uyuşması gerekiyor. Sağlık konularında biraz daha temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed