İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız tepkilere neden olabilir. Bununla beraber, keskin sirkenin küpüne zarar vermesi gibi aşırı etkinliğinizden bazı zararlar da görebilirsiniz. Pervasız tutumunuz yüzünden ilişkiniz açışa çıkabilir. Duygusal olarak bağımsız davranışlar içinde olmaya eğlimlisiniz ve her tür yenilik için bugün beklemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Genellikle olumsuz anlamda ektiklerinizi biçmeye alışıksınız ama bu defa, dostluğunuz ve vefanızın karşılığını göreceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
AŞK: Ruhunuz özgür amakontrolden çıkmamalısınız. Ailebireyleriniz aşk hayatınızla ilgilisürekli uyarıda bulunuyor. İkiliilişkilerden uzak kalmanız sizehayır getirecek.PARA: Yeterince pratik olup çabukkarar vereceğiniz işleriniz var. Beklentiniz olanparayı ancak böyle elde edebilirsiniz. Eğermüşkülpesent davranırsanız şansınızı yok edersiniz.SAĞLIK: Her konuda mükemmeli arıyorsunuz.Bilin ki yataklara düşecek bir rahatsızlığınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
İşinizde yeni atılımlar yapmak için aşırı performans sarfettiğiniz bir dönemdesiniz. Bazı yakın dostlarınızbu amacınıza yardımcı olacak. Aşktaki durgun dönem sona eriyor. Romantizm rüzgarına hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Eve ait konular ve yakınlarla olan bağlarınız ön plana çıkıyor. Tamamlanması gereken işler, yerleşimi içine alan meseleler sizi yoracağa benziyor. Daha planlı olmalı, iş ve ev arasında kalmanızın getirdiği sıkışıklığı aşmalısınız. Sosyal hayatta yaşanan canlılık ve yeni koşullar ise ümit verici. İçinde bulunduğunuz gruplarda pozitif gelişmeler sizi harekete geçirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Birbirinizden kopuk çalışmanız işlerin iyi gitmemesine neden oluyor. Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Belki de partnerinizin tutumluluğu sizi ayakta tutuyor. Artık paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli olamıyor. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bu sıralar, duygusal beraberliğinize öncelik vermeniz gerekiyor. Birçok alanda hareket halindesiniz. Bu çok yönlülük esas odaklanmanız gereken yerde, bazı gediklere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed