İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Yaptığın işte heyecan duymuyorsan başarılı olamazsın. Yaptığın işlerdeki heyecan seviyeni kendine sor. Soru soran cevaptan kaçamaz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Ay ın açısının olumlu etkilerini yabancı yerlerle ilişkilerinizde artış olarak gözlerken, arzu ettiğiniz seyahatlere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Kültürel konular ve seyahat fırsatları gündeme getirebilir. Her konuda meraklı ve faal olabilir ve girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Çok zeki oluşunuz diğer insanları kıskandırıyor. Sağlığınızla ilgili endişeye gerek yok. Her şey yolunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Zaman ilerledikçe aslında kendi değerinizin çevrenizde ne kadar etken olduğu gerçeği bir kez daha ortaya çıkıyor. İşinizde ve özel hayatınızda yaşadığınız huzuru gereksiz yere bozmayın. Maddi zorluklar, yeni alacağınız işlerle açılıyor. Böylece ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
İçine girdiğiniz şartlar size yenilenme arzusu getirmekte. Ãœzerinizdeki baskıların azalması ile çok daha hür kararlar alacaksınız. Eğitim hayatınızı içine alan gelişmeler karşısında kararlı durmalısınız. Zira başkalarından çok değişik şeyler öğrenebilirsiniz. Özellikle akademik çalışmalarınız bu dönemde sizi yeni sorumluluklar almaya itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun için biraz daha birikime ihtiyacınız olduğunun farkındasınız. Önümüzdeki günlerde mesleki becerinizi arttıracak eğitimlere ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlar yerinde olacaktır ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmayı başaracaksınız. Maddi konularda olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ocak 2023)
Dikkatinizin dağınık olacağı bir dönemde bulunuyorsunuz. İşinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed