İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Beklenmedik bir şekilde size eğlence alanı bırakacak ve sizi fena halde sıkmayacak bazı anlaşmalar yapabilir veya belli konularda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta açılar birbirinin çok içerisinde, olumlu gelişmeler, türlü hoşluklar ve kaotik durumlar ardı ardına sıralanıyor. Dolayısıyla, yazdıklarımızı artı eksi iki gün babında değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Aslında ruhen biraz problemli günlerdeyiz ve gün içerisinde de kısıtlayıcı koşullar ya da sabır gerektiren durumlar olsa da, Ay’ın olumlu açıları sevgi temalı ilişkilerimizde bizi destekliyor, zor durumların altından kalkmamızı, yaratıcılığımızı kullanmamızı sağlıyor. Aşk hayatımızı ve sevgi temalı ilişkilerimizi önemsiyor, sevgimizi ifade etmenin değişik yollarını buluyoruz. Hayal gücümüz yüksek olabilir ve rutinin dışında düşünebiliriz, rutinden sıkılabiliriz veya alışılmışın dışında şeyler yapma isteği önümüzdeki birkaç günü şekillendirebilir veya tam tersi, alışılmadık olaylarla karşılaşabilir ya da beklenmedik olaylarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Haftaya biraz yorgun ve sorunlu başlıyorsunuz. Hafta tatiliniz hiç de dinlendirici geçmedi. Önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepinizin enerjisini tüketti. Hafta ortasına doğru mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen birileri sizi çok şaşırtacak. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Kartınız Bilge... Yatırımcı yönünüz atağa kalkabilir ama müsrif denecek kadar harcamalarınız var. İşinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan ama...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Ön planda olup yeteneklerinizi, insanlar üzerindeki etkinizi kanıtlamak isteği duyabilirsiniz. Kabullenilmek zor bile olsa yapabileceklerinizi görmek için iyi bir fırsat olabilir bu deneyim. Özünüzden tavizler vermemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Ay burcunuzda iken pek çok şey başardınız . Şimdi başlattığınız konuların sonuçlarını alacak, yeni adımlara yöneleceksiniz. Akıcı şansların öne çıkması ile anlaşmaların getireceği imkanları kullanabilirsisiniz. Yaratıcı konular yanında, kendinizi ifade edeceğiniz aktivitelerde öne çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenin getirdiği değişiklikler sizi bağımsız kararlar almaya götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Meslek yaşantınızda zorlu bir zamandasınız. Sorumluluklarınızı yeterince yerine getirmemiş olabilirsiniz. Bu sebepten veya kişisel problemlerden dolayı iş yerinizde büyük bir sorun yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz. Sizden destek bekleyenler var, fakat umursamıyorsunuz. Artık unuttuğunuz bir alacağınız bugün ödenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Girişim yapmak isteğiniz yükseliyor ve kafanızdaki konuları çözümlemek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizi yoracak aktivitelerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed