İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Eğer siz bir erkekseniz bu ay sosyal çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlık göstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Siz bir kadınsanız ve süregelen bir duygusal ilişkiniz varsa bu ay, duygusal bağlılık içine olduğunuz kimseyi gözden uzak tutmamalısınız. Özellikle de kadın arkadaşlarınızın sevgilinizle yalnız kalmamasına dikkat etmeniz gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamınızda size yardımcı olacak. Planlı davranmamak zaman zaman başınıza işler açıyor, şimdi yine öyle bir dönemdesiniz. Yolun yarısındayken pes etme özelliğinizi de göz önünde bulundurarak ufak ufak adımlar atarak hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olur. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
AŞK: Partnerinizinromantik istekleri yerigeldiğinde sizi bunaltabilir.Fakat eğer ona bunu buşekilde ifade edersenizkalbini kıracağınızı dabiliyorsunuz.PARA: Hızla yapılacak olan iş anlaşmalarısizi biraz yorabilir fakat günü mutlutamamlamanızı sağlayacak.SAĞLIK: Kilo vereceğim diye kalkıştığınızdiyetler bugün tansiyonunuzu düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Çevrenizdeki insanların sorunları sizi o kadar yordu ki, kendi problemlerinize dahi zaman bulamadığınız anlar olabiliyor. Sevdiğiniz insanlarla birlikte yapacağınız bir seyahat sizi eski zindeliğinize kavuşturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bugün daha dengeli ve sabırlı olmanız gereken durumlar var. Sizi zorlayan koşullarla karşılaşabilirsiniz. Ancak gizli düşmanlarınıza fırsat vermemek için sakin ve tedbirli davranmalısınız. Olgunlaşma ve derin düşünme temaları öne çıkıyor. Kişisel gelişiminiz için faydalarını göreceğiniz deneyimleriniz olabilir. Daha açık fikirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Ortak çalışmalar sonucu çok yoruldunuz ve artık günlük işlerinize vakit ayırmak istiyorsunuz. Bir süre daha işlerinizi aksatmak zorunda kalabilirsiniz. Buna hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Duygularınızı sevgilinizle paylaşmak için çok uygun bir gün. Birlikte faaliyetlere katılıp, başbaşa romantik bir akşam planı yapın. İş yerinde her zamanki sakin tavırlarınızla hareket etmeli, kaos ve çelişki yaratacak ortamlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Maddi konulardaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklaşa bazı kazançlar elde edebilirsiniz yada bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmanız sizin için önemli olacaktır ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed