İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Yaratıcılık gerektiren işlere hız vermek, önemli amaçlar için çalışmak veya belli konularda kar elde edebilmek için uygun koşullar mevcut.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2023)
Aklınızdan geçirdiğiniz bir konuyu ya da kararı ailenize açmanızın zamanı gelmemiş olabilir. Bazı şeyleri öncelikle kendiniz istediğinizden emin olmalısınız. Uzak yoldan beklediğiniz sevdikleriniz nihayet geliyor. Yeni birkaç teklif üzerinde düşünüyorsunuz ve bunlarda bir tanesi özellikle kafanıza yatıyor. Bugün yarın o taraftan haber çıkacak. Bugünün büyük kısmını ev dışında geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Zor günler geçiriyorsunuz. Destek alacağınız arkadaşlarınız ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Para ve kazanç konusunda içinizdeki hırsı ortaya çıkarabilirsiniz bugün. Aşırıya kaçmadığınız sürece daha fazlasının gelmesini sağlayacaktır. Eğer bir kredi, sigorta veya banka işiniz varsa net ve kararlı bir duruşunuz olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Yıpratıcı olan sorumluluklar sizi bağlamakta. Ancak bir yandan da evle ilgili planlarınızı akıcı ilerletebilirsiniz. Evde yeniden sağlanması gereken güvenlik temaları karşısında yapıcı olunmalı. İş hayatında ise sizi daha fazla sorumluluk beklemekte. İlerleyen günlerde işe ait hedeflerin değişmesi söz konusu. Şimdiden daha akılcı istikrarlı kararlar üzerinde durulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2023)
İş yaşamınızda yeni girişimlerde bulunabileceğiniz ve planlarınızda değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Ufak bazı aksilikler yaşayabilirsiniz ancak genel olarak olumlu adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2023)
Özel hayatınızdaki sorunları çözmek için her şeyi oluruna bırakın. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak aranızdaki dostluğu da tüketebilir. Bu dönemde iş çevrenize karşı oldukça katı davranma eğiliminde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2023)
Sizi tasarrufa yöneltmek için büyük uğraş veren biri var. Ondan gizli harcamalar yapıyorsunuz. Günü hızla yaklaşan ödemeleriniz, yakında bu garip oyunun tadını kaçıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2023)
İletişimsel anlamda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed