İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Haftaya bazı ödemeler veya borç alacak işleriyle ilgili karışıklık, ani gelişme veya problemlerle başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinize de dikkat etmeniz gereken bir dönem.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Hangi cinsiyetten olursanız olun bu günlerde unutkanlıktan dolayı başınız ağrıyabilir aman dikkat. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Yine bu aralar bazı sebepsiz sıkıntı ve bunalımlara da açıksınız. Kararsızlığınız yaşadığınız olumsuzlukardan kısa sürede kurtulmanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça açık durumdasınız. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık oluyorsunuz. Kendinize güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Şu an içinde bulunduğunuz durum ve çalışıp elde ettiğiniz başarılar konusunda tatminsizlik mevcutsa sizi biraz daha zorlayacak, günlük rutininizi disipline edecek yeni bir iş ya da pozis-yon fırsatı çıkabilir bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Akıcı ve keyifli zamanlar içindesiniz. Pek çok konuda kendinizi gösterme şansı yaratabileceksiniz. Yaratıcı alanda yeniliklere açık durmalı, çabalarınıza yoğunlaşmalısınız. Ancak bugün çocuklarla ilgili önemli sorumlulukların alınması gerekecek. Bu durum karşısında esnek olmalısınız. Yaşadığınız duygusal ilişkilerin elektrikli bir hale geleceği söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Kendi çapınıza göre önünüze koyduğunuz hedeflerde yolunuz açık. Hayata doyumlu bakışınız, başkalarının fırsat gibi göreceği imkanları tepmenize neden olsa da, sizi risklerden koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugünlerde bir yakınınıza kefil olmanız istenecek. Yakınınız kötü niyetli görünmüyor. Ama yine de işin sonunda sıkıntılar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed