İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
İkili ilişkilerde gerilime açık günlerdesiniz. Suçlamalar, şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir. Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Sağlam karakteriniz bu sıralarda iyi bir direnme örneği gösterecek. Sabrınızı sonuna kadar zorlayan bazı gelişmeler yaşayacak, ama sağduyunuzla davranmayı bileceksiniz. Bugünü sıradan bir gün gibi görmemelisiniz. Sıradan bir gün gibi görünüyorsa da bazı sürpriz tersliklerle büyük bir koşuşturma içine gireceksiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
AŞK: Cana yakınsınız. Tatlı dilinizpartnerinizle küsseniz bile hemenonun gönlünü almanız için sizeavantaj sağlıyor. Böylesine güçlüsevgi bağı yaşayan sizler içinproblemler geldikleri gibigidiyorlar adeta.İŞ: Kavrama gücünüz oldukça yüksek. Sizesöylenen şeyleri bir kerede anlayabiliyor ve hızlıbir biçimde yapmanız gerekeni yapabiliyorsunuz.SAĞLIK: Birlikteliğinizdeki huzur sizin için çokönemli. Bugün huzurunuz yerinde görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Gideceğiniz yollar geçici olarak kapalı veya yoğunluk nedeniyle gecikmelere gebe olabilir. Günü pratik biçimde organize edin, hesaba katılmayanları da hesaplamaya çalışın. Yoksa keyifsiz ve verimsiz noktaya ulaşırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Yurtdışıyla bağlantılı uğraşlarınızda yavaş ama olumlu gelişmeler yaşanabilir. Öğrenme ve araştırma alanlarında daha rahat olacaksınız. Yeni ortamlara girebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Düşünsel açıdan sizi zorlayacak ancak farklı açılardan bakmanızı sağlayacak sohbetler yapabilirsiniz. Farkındalığınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
İş arkadaşınızla konuşma ve omuz omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil, küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Geleceğe dönük parasal endişelerinizi, isabetli kararlarla yok edeceksiniz. Bugün ilk girişiminizi yapabilir ve gereksediğiniz desteği edinme yolunda bir adım atabilirsiniz. Bu konuda krediniz sınırsız gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2022)
Alıngan tepkiler aldığınız ikili bir ilişkinizde, ısrarcılığınız kalıcı problemler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed