İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bazı davranışlarınız duygusallığınızı ele veriyor. Kendinizi katı gösterme niyetinizde başarı sağlayamıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Başlatma... Beklediğiniz birçok haber geç kalmış gibi. Bugün kartınız size müjde veriyor adeta. Başlayacağınız bir işi sonlandırmakta elbet sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün üzerinizde ya da kararlarınızda söz sahibi olan kişilerle çatışmaya müsaitsiniz. Kişilik farklılıkları ve üstünlük sağlama çabası gibi egosal tuzaklara düşmeyin. Konunun profesyonellikten uzaklaşmasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Hayatınızda devam eden keyifler size yeni hobiler, hareketli zamanlar getiriyor. Kendi isteklerinizi ortaya koyacağınız değişik çalışmalar, arkadaşlarla olan beraberlikler günü canlı geçirmenize yetecek. Renkli ve heyecan veren kısa dinlenceleri tatil keyfi şeklinde yaşamanız mümkün. Eğlence hayatına yöneleceğiniz bu dönem daha fazla harcama yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz. Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinize karşı yabancı davranışlar sergilemeniz, ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getiriyor. Bugünleri, ilişkide son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. İş yerindeki olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Sıkışıklık ve rahatlık sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz. Parayla ilgili moral ilişkiniz doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed