İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Bazı kişiler ya da olaylar göründüğü gibi olmayabilir. Dolayısıyla, olaylara basit şekilde yaklaşmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (9 Eylül 2013)
Yaratıcı ve duygusal olmanız girişimci yönünüzü besliyor ve büyütüyor. Ama öte yandan hayalperest kişiliğiniz, kararsızlığınız ve dünya gerçeklerinden kopukluğunuz nedeniyle başarılı bir girişimci olmakta zorlanıyorsunuz. Yarattığınız hayal aleminden günlük olayların içine inmek size zor gelse bile bunu mutlaka başarmalısınız. Kendi güç ve yeteneklerinizi abartmadan, doğru ölçün ve planlarınızı buna göre yapın. Herkese tepeden bakmanız sizi bir gün yalnız ve güçsüz bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (9 Eylül 2013)
Partnerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Onu bunaltıyorsunuz. Aksi halde onu kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (9 Eylül 2013)
Arabulucu görevi üstlenmek ve iletişim sağlamak zorunda kalmak sizi biraz yorabilir. Bu işe ayırdığınız zamanın asıl yapmanız gereken işlerinize engel olmasına izin vermeyin. Yoksa tatminsiz bir gün geçirmiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (9 Eylül 2013)
Bırakılması gereken alışkanlıklar ve yenilenmeler günlük hayatınıza yansımakta. Elden geldiğince pratik olacak, tamamlanması gereken işleri yönetebileceksiniz. İş ortamında düzeni yeniden oluşturmak, iş ilişkilerini akılcı bir gözle izlemek yararlı olabilir. Değişik çalışma yöntemleri geliştirmek konusunda da elden geldiğince çaba göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (9 Eylül 2013)
İş hayatınızdaki uzun süreli ilişkilerin sayısı az ama kökleri sağlam, bunlara güvenebilirsiniz. Yıldızlaşacağınız bir iş imkanı önünüze çıkabilir, fazla tereddüt etmeden içine girebilirsiniz. İş geliştirmede önemli nokta cesarettir, ana konuları kesinleştirip yola koyulmaktır. Kervan yolda düzülür sözü size tam uyuyor. Müthiş bir başarınız çok uzakta değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (9 Eylül 2013)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (9 Eylül 2013)
Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (9 Eylül 2013)
Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141983 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed