İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır yani bu ara aşk yapamıyorsunuz. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Buna karşın yine de bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size hırs aşılayacaktır. Ciddi olursanız, yaşamınıza yön verdiğiniz bir dönemdesiniz bu dönemden sonra daha sağlam ve sistemli ilerliyebilme imkanına sahip olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Çok ilgili olduğunuz uğraşların uzağındasınız. Ama bu konuda suçlayabileceğiniz kimse yok. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz, kendinizin inkarı anlamına gelmeyecek, aksine, bu yöntemin yeni fırsatlar yaratmada bir mihenk taşı olduğunu göreceksiniz. Doğal yeteneklerinizle buluşacağınız yer, mutlulukla da randevunuz olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Partneriniz bugün zor bir döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir. Ona anlayışla yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Arkadaşlarınızın sevdiğiniz insanhakkındaki fikirlerine bu aralar fazlaönem verir oldunuz. Onun hakkındabaşkalarının değil sizin ne düşündüğünüzönemli. Bugün tamamlamanız gerekenişleri daha sonraya erteleme imkânı bulamayabilirsiniz.Bugün biraz daha tempolu çalışmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Yakın duygusal ilişkilere yöneliyor hayattan keyif almaya başlıyorsunuz. Ancak olası bazı dalgalanmaları göz önünde bulundurmalı, en azından hobilerinizde daha kararlı hareket etmelisiniz. Zira boş zamanlarınızı doldurmak, zihinsel olarak kendinizi meşgul etmek keyif verici olacaktır. Bu günlerde kendinizi ve sevdikleriniz için yapacağınız harcamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Eli açıklığınızı biraz kontrol altına almalısınız. Son zamanlardaki gelişmeler, sizi yeni programlar içine sokabilir. Kaynaklarınızı koruma altına alma çabalarınız, yeni ilişkileri getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2021)
Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed