Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR
İkizler Burcu » İkizler Burcu Erkeği » İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu erkeğinde şeytan tüyü vardır. Ne yaparsa yapsınlar affedilirler. İkizler erkeği çift kişiliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu kişiliklerden ilki; akıllı, araştırmayı seven, zeki, her konuda insanları şaşırtırcasına fikri olan bir insan profili çizmektedir. Konuşmadaki yeteneği kusursuzdur, bu yeteneği ile etrafındakileri kolaylıkla etkileyebilmektedir.
İkizler Burcu erkeğinin ikinci kişiliği ise, ilkinden çok farklıdır. İçine kapanık, anlaşılması zor bir yanı vardır. Özensiz konuşmalar ile çevresindekileri kolaylıkla kırabilme yapısı vardır. Kırıcı ve düşüncesiz davranabilmektedir. Kişiliği gereği fikirleri de sıklıkla değişkenlik gösterir. Aynı anda birden fazla şey düşünebilirler. Fikirleri her gün değişir. Bu nedenle karşı tarafta güvensiz ve tutarsız bir itibar bırakabilirler. Burçlar arasında en hareketli olanlardandır. Yerlerinde duramaz bir yapıları vardır. Pek sorumluluk almayı sevmezler. Sürekli yeni bir şeyler öğrenecekleri, yeni ve değişik türde insanlar tanıyacakları ortamlarda bulunmak isterler. Zor severler.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed