İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Bazı konularda kendinizi kontrol etmeye veya durdurmaya çalışmanızda fayda var. Zira, daha önce söylemiş olduğunuz ya da size daha önce açıklanan konularla ilgili sorular sormaya devam etmeniz durumunda kendinizi istemediğiniz bir konumda bulabilirsiniz.
   (2.50/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Sinir bozukluklarınız sıcaklardan da olabilir. Sinir bozucu başka nedenleriniz de var,fakat onlar yeni değil biliyorsunuz. <br>Sinir bozukluklarınız sıcaklardan da olabilir. Sinir bozucu başka nedenleriniz de var,fakat onlar yeni değil biliyorsunuz. Dakiksiniz, kontrollü ve kontrolcüsünüz, titizsiniz,pimpiriklisiniz... Bu özelliklerle sıcaklardan daha çok sakınmak gerekir. Bir taşınma görünüyor. Buna çok istekli görünüyorsunuz, ama samimi değilsiniz. İsteksiz görünüp tarafınızdan eleştirilenler sizden daha az kararsız bu konuda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi arttıracak ilişkilere ihtiyacınız var. Bugün, harekete geçmek için çok uygun. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Bugün borç isteyen kişilere karşı tedbirli olmaya çalışın. Verdiğiniz kadarı veya verdiğiniz şeklini geri alamayabilirsiniz. Sözüne güvendiğiniz ve sorumluluk sahibi olduğunu bild iğiniz birileri bile sizi bu konuda şaşırtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Bugün finansal konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni yatırımlarınıza dair girişimlerinizde daha esnek olmanızı gerektiren koşullar gözüküyor. Gün içinde ortaklarınızla veya yatırımcılarınızla görüşmeniz gerekebilir. Yalnız aşırı sorumluluk duygusu işe dair stresinizin artmasına sebep olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Değişik bir gün değil. Kolay güvenmiyorsunuz. Bu yüzden dağıtıp paylaştırdığınızı sandığınız işler hala sizin sırtınızda. Birkaç arkadaşınızla ilgili gevşek, basiretsiz yakıştırmalarınız duyuluyor ve bildiğiniz rahatsızlıkları doğuruyor. Şu organizasyon işini ya öğrenin ya da biliyorsanız doğru yapın ; eleştiri oklarınızı da ondan sonra fırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Bugün aşık olabilir, yeni bir iş bulabilir veya iş teklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazı iş ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Durumunuz birçok insan için harika, ama alıştığınız standarda göre berbat. Yapacağınız tek şey elinize bu durumu kabullenip şimdilik böyle idareetmek. Daha çok genel bunalıma bağlı olarak yaşadığınız özel bunalımınız ancak bu şekilde daha az hissedilebilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2014)
Genç aile bireyinizle fazla takışmayın. Daha ne kadar alt edileceksiniz ?
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142640 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed