İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Bazı kişiler bazı konularda geliştirdikleri yargıların ya da fikirlerinin yanlışlığını görmemekte veya kabullenmemekte ısrarcı olabilir. Siz yine de, gereksiz tartışmaların içinde yer almamaya bakın.
   (1/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2014)
İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. Verimli olabilir. Etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak. Karşılaştığınız güçlükleri küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2014)
Zor günler geçiriyorsunuz. Destek alacağınız arkadaşlarınız ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2014)
Çekişmeci bir enerjidesiniz. Özellikle günün ikinci yarısı olabilecek anlaşmazlık larda, benim inadımın buna katkısı nedir diye düşünün. Hatta inatlaşmaları bir kenara bırakın. Bugün siz asıl söz sahibi kişi olmayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Evlilik ve yakın arkadaşlarınıza dair konular öne çıkıyor. İşten dolayı eşinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. İş ortamınızda uzlaşma içinde olmanız gereken durumlar var. Rakipleriniz sözlerinizi çarpıtma eğiliminde olabilir. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Akılcı ve anlayışlı yönlerinizi daha çok ortaya koymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2014)
İş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuyla aynı anda ilgilenebileceksiniz. Zihinsel anlamda son derece aktif olacaksınız ve sonucu olumlu olacak fikirler geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni ufuklara yönelme ve yeni düşünceler geliştirme şansınız olacaktır. Bazı işlerinizi tamamlamaya fırsat bulacaksınız ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatleri ise iş konusunda yeni kararlar almak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2014)
Kendinizi çok kararsız hissedeceğiniz bir gün. Karamsar düşünceleriniz yanlış adımlar atmanıza sebep olabilir. Olaylara fazla duygusal yaklaşmaktan kaçınıp kendinize özgürlük tanımalısınız. İş hayatında lider ruhunuz nedeniyle hep yöneten konumunda olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2014)
Maddi konularda kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve karşınıza iyi değerlendirmeniz gereken yeni fırsatlar çıkabilir. Ancak akşam saatleri maddi bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2014)
Bugün yeni şeyler öğrenebilir , yeni kararlar alabilir ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142380 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed