İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Bugünü, kendinizi olayların akışına bırakarak yaşamalısınız. Kendinizi bir şeyler yapmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda hissetmeyin. Spesifik şeyleri düşünmeden dolaştığınızda, çevrenize baktığınızda, aklınızın yeniden yapılanma sürecine girdiğini ve zihin gücünüzün tazelendiğini hissedeceksiniz. İçinde bulunduğunuz ruh halini herkes analiz edemeyebilir ve gereksiz konuşmalarla sizi oyalarken aynı zamanda yorabilir. Üstelik, tek başınıza geçireceğiniz zamanı nerede ve nasıl harcayacağınıza dair en isabetli ve sağlıklı kararı da, tek başınıza verebilirsiniz. Böylece kendinizi, uzun süredir özlemini çektiğiniz özgürlük duygusuna da tamamen teslim edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Son dönemlerde duygularınızı ve düşüncelerinizi dengelemeyi iyi başarıyorsunuz. Bir süreden beri ihtiyaç duyduğunuz bir girişim için gereken gücü bugün bulacaksınız ve yeni girişimler için uygun bir gündesiniz. Yeni teklifler alabilirsiniz. Beklentilerinize ulaşmak için olumlu adımlar atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Kartınız Edebiyat... Oldukça fikir değiştiriyor ve başkalarının da canını sıkıyorsunuz. Bugün arazi veya konut gibi yatırımları arzu ediyorsunuz ama parasal desteği geri çekebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Eski bir iş arkadaşınızla yapacağınız konuşmalar sayesinde mesleğinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız. Maddi borçlarınızı kapatarak epeyce rahatlatmış bir durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Sizi sosyal konularda hareketli ve canlı kılan konularla ilgilisiniz. Görüşlerinizi açık biçimde ortaya koyabilir, başkalarının dikkatini kolayca çekebilirsiniz. Ancak içinde bulunduğunuz gruplarda daha esnek olmalı, bazı sorumluluklar üstlenmelisiniz. Yine ortak çalışmalarda başkalarından ilham alabileceğiniz şartlarla güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Doğru tercihler ve denetimci özellikleriniz küçük fırsatları geliştirebilir. İş yaşamınızdaki başarılarınız, biraz da doğal özelliklerinizle giderek artıyor. Tekliflere daha ilgili olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Önümüzdeki günlerde tahmin etmeyeceğiniz bir yerden para sevinciniz olabilir. Ödemesi yaklaştıkça bunaldığınız ödemelerinize hazırlanma çabalarınız, size mutlu sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2015)
Ailenizden birisine karşı edeceğiniz düşüncesiz bir söz ev içinde gerginliklere yol açabilir. Gerektiğinde özür dilemeyi bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143818 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed