İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2017)
İş hayatınızı ilgilendiren alternatiflerinizi gözden geçirebilirsiniz. İlginç görünen iş olanaklarını veya mevcut işinizde ilerlemenizi sağlayabilecek alternatifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Doğru pazarlıklar yapmak olumlu değişiklikleri gündeminize taşıyabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Aile içinde dağılmalar özlem yüklü günler getirebilir. Bu konuyla ilgili çözümsüzlüklerinizde henüz akla getiremediğiniz destekleriniz var. Bununla ilgili kısa yolculuklarınız olabilir. Bazı düşünceleri eskimiş olarak değerlendiriyor, hala taşıdıkları değerleri göremiyorsunuz. Aslında çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Düşündüğünüz her konuyu hemen hayata geçirmek istiyorsunuz. Bu durum son derece sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Romantik bir akşam yemeği sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek. Girişimleriniz, iş arkadaşlarınızın sizin performansınıza ulaşamaması nedeniyle bir tatsızlık yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Evde değişiklikler ve aileye dair konular öne çıkabilir. Biraz yalnız kalıp düşüncelerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Geleceğe dair konularda sağlamlık ve güven arayışınız hem kendinize hem de ailenize karşı daha eleştirel yaklaşmanıza sebep olabilir. Ancak sağduyulu ve mantıklı düşüncelerin çözüm olacağını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Biraz daha sabırla bu işin altından kalkacaksınız. Acelecilik zaaflarınızdan biri. Hiç yararını görmediniz biliyorsunuz. Zaten bu işin tekrartekrar önünüze gelmesinin sebebi bu değil mi ? Sizin için iş denilince bayrak koşusu mu akla geliyor ?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Bu günlerde çok fazla para harcıyorsunuz. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmazsanız maddi durumunuzu çok kötü bir boyuta taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2017)
Yeterli araştırmalar doğrultusunda, kaybettiğiniz bazı imkanların benzerleriyle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144453 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed