İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Hayatınızın genelini ilgilendiren konularda kafa karıştırıcı çok fazla fikir gündemde olabilir. Söylenenleri dikkatle dinlemeli, ama olgunlaşmamış kararlar almaktan kaçınmalısınız. Evle ilgili bazı değişiklikler ya da taşınma türünde faaliyetler yeni jestler ve yardımlar için temel oluşturabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Bugün kendinizi her konuda oldukça isteksiz hissedeceksiniz. Oldukça verimsiz bir gün geçirebilirsiniz. Elinize önemli fırsatlar geçecek ama siz bu fırsatların farkında olmayacaksınız ve bu fırsatları da kaçıracaksınız. Sorumsuz davranışlarınız olacak ve . sevdiğiniz insanlara karşı kırıcı olabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Genel yaşamınıza iş yaşamınızı endekslemeyin. Ufak dalgınlıklarınız bir çok işinizi alt üst edebilir. Kısa yolculuklara sıcak bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Yeni tanıştığınız biri size kederli anılarınızı unutturacak. Nedense herkese kuşkuyla bakıyorsunuz. Ancak bu kişi sizde hoş duygular uyandıracak ve yaşam enerjinizin yükselmesini sağlayacak. Çalışma temponuzda bir artış var. Bu da işlerinizin artık düzelmeye başladığının bir işaretidir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Araştırma ve incelemeye dayalı işlerinizi rahatça halledebileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma programınızı yetiştirme derdine düşebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı sezgilerinize kulak verin. Öte yandan endişe ve strese bağlı bazı şikayetleriniz artabilir. Sağlığınızla daha ilgili olmalı ve beslenme tarzınızı değiştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2015)
İş hayatınızda duygularınızı saklamayı başaracaksınız. Enerjinizi işinize yoğunlaştırmanız sizi başarılara götürecek. Amirlerinizden yakında bir zam haberi duyarsanız, hiç şaşırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Şimdiye kadar düşünmediğiniz çok kadar paranızı düşünüyorsunuz ve birikim sahibi olmak istiyorsunuz. Bu konuda bugün bazı önemli ve yararlı girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2015)
Kendinizi duygusal yönden iyi hissetmediğiniz zaman önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız ve iyice düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143390 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed