İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Bugünden itibaren 6 ay içinde, evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda yoğun gelişmeler yaşanabilir. Aile üyeleriyle ilgili problemler, yaşadığınız yerde değişiklikler, taşınma, tadilat, dekoratif alışverişler, bahar temizliği v.b konular ön plana çıkabilir. Maddi başlıklı konularda evraklara sahip çıkmanız, ileride yardımı olabilecek evrakları kaybetmemeye önem vermeniz gerekiyor veya sözleşmeleri ya da önemli evrakları dikkatle okumanızda fayda var. Ya da parasal konularda güç mücadeleleriyle veya maddi açıdan memnuniyetsiz kişilerle uğraşmanız gerekebilir.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
İş, para ve gönül konularında aşırı kapalı tavırlar sergileyen iki kişiyle dile getirilmemiş bir gerginlik içindesiniz. Onların hayata karşı abartılı çekingenlikleri olduğunu düşünürken, bazı küçük kıskançlıklarınızı gizleyemiyorsunuz. Sizden bir konuda akıl isteyen bir ahbabınıza pratik çözümler önermeniz, onun size daha değişik bağlarla bağlanmasına neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Birlikte yaşadığınız insanların isteklerini ve arzularını yerine getirmek için çok çaba harcıyorsunuz. Düşünceli ve nazik bir konumdasınız. Bugün yeni tanışacağınız insanlarda hayranlık uyandıracaksınız. Onlara son derece şefkatle yaklaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Mesleki açıdan oluşturduğunuz geçmiş birikimlerinizi saklamak yerine açığa çıkarmayı ve paylaşmayı deneyebilirsiniz bugünlerde. Kendinize has üslupla sizin deneyimlerinizi anlatın ki diğer-lerine de yol gösterici olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Eldeki işlere ve detaylı konuların getirdiği ince ayrıntılara dikkat edilmeli. Uzun süredir ihmal edilen, araştırma gerektiren konular ise yoğunlaşıyor. Artık işte ve çalışma koşullarında daha fazla sorumluluk alınması gereken bir süreç. İlerleyen günlerde çalışma arkadaşlarınızın yaratacağı sorunlar da dikkat çekecek. Uzunca bir dönem efor gerektiren işler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Elinizdeki güç bir işte gösterdiğiniz istikrar, kariyerinizi olumlu anlamda etkileyecek. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir. Tercihleriniz oldukça önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Aşkın gözlerini kör ettiklerinden biri de siz olmalısınız. Tüm tehlikeleri görüyor yine de bu ilişkiyi yaşamaktan zevk alıyorsunuz. Tutku dedikleri bu olsa gerek! İşinizle ilgili bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazi olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak. Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
İnsanlara verdiğiniz bazı sözleri yerine getiremiyorsunuz. Altından kalkamayacağınız işler için insanlara söz vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144310 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed