İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Bazı konulara kendinizi fazla kaptırabilir ve akla yatkın olmayan konuların peşinden gidebilirsiniz. Ya da çok mantıklı görünmeyen beklentileriniz söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Ağustos 2014)
Bu akşam bir arkadaş toplantısında güzel saatler geçirebilirsiniz. Tek başına gitmeniz durumunda, bazı söylentilere yol açabilirsiniz. Kendinizi beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Kartınız Bilim... Eğitime son derece önem veren sizler bugün yine eğitimle ilgili etrafınızdakilere de destekte bulunacaksınız. Böyle konularda konuşmak sizinle güzel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Samimiyetin dozunu ayarlayamayan insanlar bugün sizi biraz sıkabilirler. Her ne kadar bulunduğunuz ortam ya da içinde olduğunuz durum biraz yakınlaşma gerektirse de ölçüyü fazla kaçırıp insanlara boş ümitler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Heyecanlı ve enerjiksiniz. İletişim becerileriniz artıyor. Çevrenizdekiler bakışlarını sizden alamayabilir. Borsa veya taşınmaz mülklerinizle ilgili yatırımlarınızdan bazı kazançlarınız olabilir. Öte yandan çocuklarla zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Eğlenceye ve zevklere yönelik harcamalarınızda artış olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Ağustos 2014)
İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Ağustos 2014)
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Ağustos 2014)
Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve yeni masraflardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamaya çalışacaksınız ve bu anlamda dikkatli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Ağustos 2014)
Canınızı sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve acele karar vermeniz gerekebilir. Çevrenize karşı biraz daha esnek davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142342 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed