İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Yaratıcılık gerektiren işlere hız vermek, önemli amaçlar için çalışmak veya belli konularda kar elde edebilmek için uygun koşullar mevcut.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Nisan 2014)
Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Nisan 2014)
Kartınız Seçim... Siz her anlamda ruhunuzu tatmin edemiyor, bir şeyden zevk almamaya ve sıkılmaya başlıyorsunuz. Bugün seçim kartı size bu olumsuzluklarla etkiliyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Nisan 2014)
Patronla ilişkiler, mesleki atılım ve sunumlar, becerinizi ortaya koyma gibi konularda her zamankinden şanslı olacağınız bir gün. İnsanlar konuşma yapmanızı veya bilgi ve tecrübenizi diğer kişilerle paylaşmanızı isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Hedefleriniz ve işinizle olan bağlarınızın kuvvetlendiği bir gündesiniz. Bugün özellikle elinizdeki işleri tamamlamak size başarı ve takdir kazandırabilir. Üstlerinizin bu başarınızdan sonra sorumluluklarınızı ve statünüzü arttırma yoluna gidebilir. Dağınık olmamaya bakın. Yalnız bu yeni sorumluluklar özverili bir çalışma temposu getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Nisan 2014)
Eğitimiz veya işinizle ilgili gayret etmenize rağmen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çünkü kapasiteniz üzerinde çalışıyorsunuz. Biraz çalışmalarınıza ara vermeli ve dinlenerek enerji toplamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Nisan 2014)
Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşüyor. Artık geleceğinizi planlamanın vakti geldi. Kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz bir gün. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Nisan 2014)
Lükse olan düşkünlüğünüzü bugün de dizginleyemeyeceksiniz. Gereksiz yere yüklüce harcamalar yapacaksınız. Aileniz sizden maddi yardım bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Nisan 2014)
Bugün karşılaşacağınız bir olaya gereğinden fazla duygusal yaklaşım göstereceksiniz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140748 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed