İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Hayattan daha fazla zevk almanızı sağlayabilecek olaylar, fikirler veya gelişmeler yolda. Kulaklarınızı ve gözlerinizi iyice açmanızda ve gerekli kar zarar hesaplarını yapmanızda fayda var.
   (2.40/5 Puan / 5 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Ağustos 2014)
Bugün, pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir. Siz de varolduğunu bildiğiniz yaptırım gücünüzü, gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanabilirsiniz. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğru zamanda doğru atışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Bugün romantik ve şefkatli tarafınız baskın. Partneriniz bundan oldukça hoşnut gibi görünüyor. Aşk ilişkilerinde başarılısınız ancak işte durum kötü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Para kazanma hırsı ya da mutlaka emeğimin karşılığını sonuna kadar alacağım diye direten tavırlar, hem yaratacağı olaylar hem de sonuçları açısından yaralayıcı olabilir. Ufak tefek miktarlar karşılıklı hak olarak geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Para konuları bir hayli hareketli ve değişken gözüküyor. Gelirleriniz ve giderlerinizle ilgili titiz bir planlamaya girişebilirsiniz. Tasarruf kararınızı uygulamak ve aşırı bulduğunuz masraflarınızda kesintiye gitmek için uygun bir gündesiniz. Kazançlarınızı arttırmak için elinizdeki işleri bitirmeye odaklanmalı, tedbiri elden bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Ağustos 2014)
Yeni başlangıçlar, kişisel girişimler için dikkat çeken bir gündesiniz. Bununla birlikte ortaklaşa çalışmalarda bazı engellerle karşılaşmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları işinize aksettirmeyin. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Buna rağmen dikkatli ve planlı davranarak niyetinizi açık bir biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi başarıyla düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Ağustos 2014)
Bugün maddi konularda etki altında kalarak vermek yanılgılara neden olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Ağustos 2014)
Beklenmeyen gelişmeler sizi tutsak alırken canınız sıkılabilir. Kötümser olmamaya bakmalı, geniş düşünebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142271 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed