İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Özel yaşamınızı, ikili ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı veya iş birliklerinizi ilgilendiren konularda destekleyici gelişmelerin söz konusu olabileceği birkaç günlük süreçtesiniz. Ortaya çıkan gelişmelere bağlı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (3.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Bir takım huzursuzluklar yaşayacağınız bir gündesiniz. Sizce olumsuz görülen her şeye düşünmeden tepki göstereceksiniz. Davranışlarınız yakınlarınıza biraz kötü tesir edecek, onları darıltabilirsiniz. Uzun süredir görüşemediğiniz bir dostunuzla karşılaşacaksınız. Havanız yerinde olmadığından ona da gereken ilgiyi gösteremeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Kartınız Kutsal Kadın... İmanınız güçlü, gururunuz kolayca yaralanıyor. Bugün oldukça hassas ve kırılgansınız. Düşündüğünüz gibi hiçbir şey kırılmanıza sebep olmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Kıskançlık huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz kişinin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görüp ona göre hareket edin. Size teklif edilen iş için iyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Ortaklılar ve parasal sorunlar sizi yeterince sorumlu kılıyor. Başkalarının kaynakları üzerinden ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Zira kısıtlayıcı koşullar aynı zamanda borç alacak konularını gündeme getirebilir. Bütçenizi daha akılcı planlamak önceliğiniz olmalı. Yine duygusal ilişkilerde daha hassas davranabilirsiniz. Güven ihtiyacınız sizi huzursuz edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Zor günlerden geçici olarak kurtulurken, yeni gerginliklerin hazırlığını yapmak durumunda kalıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli görünmese de umut var. Mevcut koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Kariyerinizde ilerlemek konusundaki planlarınız, eviniz ve işiniz arasında kalmanıza neden olabilir. Bu durumun sizi zorlaması gayet doğal bir şey. Bazen her şeyi bırakıp gitme arzusu duyabilirsiniz ama eviniz ve işiniz arasında bir denge kurmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Bazen parayla bütün ilişkiniz kopuyor ve cüzdanınızda kaç para olduğunu bile bilmiyorsunuz. Bu alışkanlığınız bugün size bir tatsızlık yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2015)
Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143996 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed