İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Ne kadar çok çaba gösterirseniz o kadar geri dönüş alacaksınız. Yanıltıcı etkiler devrede. Sizden bilgi sakladığını düşündüğünüz kişiler varsa, daha fazla soru sormanız gerekiyor. İş hayatınıza ve yeteneklerinizi geliştirmeye odaklanmalısınız.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
Bazı özel sorunlarınızı aşmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızı yönlendirecek olumlu etkiler altındasınız. Çevrenizde sizin fikirlerinize, hatta himayenize ihtiyaç duyan insanlar var ve onlara karşı oldukça verici bir tutum içerisindesiniz. Bu arada kendi özel hayatınızı da unutmamalısınız. Sizin de ilgiye ve sevgiye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kartınız emir... Karşınıza çıkacak güzel fırsatları değerlendirmektesiniz. Güzel sonuçlar doğuracağını düşündüğünüz konulardaki girişimciliğiniz oldukça göz doldurucu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Para ve yatırım amaçlı mevzularda kuralların dışına taşan bir bakış açı sınız olacak bugün. Normaldeki kaynaklarınızı artıracak biçimde geniş düşüneceksiniz. İşi paraya ve parayı işe dönüştürme beceriniz gayet yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kendinize ait kişisel konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sağlıksız alışkanlıklarınızı hayatınızdan çıkarmak için son derece uygun enerjiler var. Kararlı olursanız kolayca ilerleme kaydedebilirsiniz. Sporla ilgili aktivitelere daha fazla odaklanabilir, görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkinize daha fazla zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
Bugün işyerinizde güne sorun ile başlayacak , günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Özel hayatınızdaki sorunları çözmek için her şeyi oluruna bırakın. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak aranızdaki dostluğu da tüketebilir. Bu dönemde iş çevrenize karşı oldukça katı davranma eğiliminde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141942 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed