İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Yeni çevrelere girmekten, yeni kişilerle ilişki kurmaktan keyif alacağınız günlerdesiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda nihai kararlar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Hep kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ettiniz. Bu yüzden yaptığınız hatalar yüzünden başınız bir türlü beladan kurtulmuyor. Dikkat edin. Zaman zaman duyduğunuz pişmanlıklar, iç hesaplaşmaları yüzünden psikolojiniz iyice bozuluyor. Çoğu kez yanlış telkinlerin etkisinde kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Partneriniz bugün zor bir döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir. Ona anlayışla yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün için yaptığınız planların zamanlaması ve birlikte organize biçimde hareket ediyor olmanız önemli. Birinden beklediğiniz bir hizmet varsa eğer gecikmelere ya da yeteri kadar memnuniyet yaratmamasına hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün de iş konularında yoğunluk yaşayacaksınız. Bazı ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz konularda sezgilerinizi de dikkate alın. Önünüzde farklı kapılar açılabilir. Duygusal anlamda daha doyurucu iş imkanları söz konusu olabilir. Sağlık kontrollerinizi de ihmal etmeyin. Yalnız randevu ve kontrol süreçlerinde uzamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Maddi konularda sabah saatleri bazı isteksizlikler duyabilirsiniz ve kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha rahat hareket edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. İletişimleriniz size şans getirici nitelikte olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140636 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed