İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Geçmişte bazı kişiler, sizi bazı konularda motive etmiş veya yönlendirmiş olabilirler. Ancak, şu an siz onlara bu yolu açmadıkça gereken motivasyon gelmeyebilir. Engelleri kaldırmanız size yaklaşmalarını sağlayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Daha kararlı görünmenizi gerektiren bir konu, şu sıralar gündeminizi işgal edebilir. Yeni bir yöntem belirlemenizde yarar var. Bugünlerde geleneksel yaklaşımlar ve davranışlarla çelişkileriniz var. Kendinize daha uygun ortam arayışlarına yönelebilirsiniz. Bunun bazı ilişkilerinizi zedeleyeceği endişeniz, oldukça gerçekçi, ama başka çareniz yok gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
İnsanlara isteklerinizi yaptırmak konusunda oldukça başarılısınız. Bugün duygusal isteklerinize çok kolay karşılık bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Son günlerde kendinizi bir kısır döngüde sanıyorsunuz. Ama bu durum geçici. Eski dostlarınızdan yardım talebinde bulunmaktan çekinmeyin. Tesadüfen rastladığınız bir dostunuzla iyi vakit geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Kişisel konular ve ailevi temalar geri planda kalıyor. İyimserlik kazanacağınız, duygusal keyiflere yöneleceğiniz görünüyor. Günün ilerleyen saatlerine hazırlık yapmalısınız., Biraz gevşemek adına keyifli meşguliyetler yaratabilirsiniz. Yaratıcı bir konu üzerinde durmak, kendinizi göstereceğiniz etkileri hayata geçirmek size yeterice hoş zamanlar yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugün üzerinizdeki pozitif enerjiyi işinize de yansıtacaksınız. İş yerinizde çalışmanız ve başarınız ile göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Özel hayatınızdaki sorunları çözmek için her şeyi oluruna bırakın. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak aranızdaki dostluğu da tüketebilir. Bu dönemde iş çevrenize karşı oldukça katı davranma eğiliminde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, aşırı tepkiler vermemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed