İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Nisan 2014)
Bazı planlarınızın ya da hatta hayallerinizin gerçekleşmesini sağlayacak somut konulara veya ilişkilere yönelmeniz gereken günlerdesiniz. Diğerlerinin beklentilerini kendi ihtiyaçlarınızın önüde tutmamanız daha fazla şey başarmanızı sağlayabilir.
   (5.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Nisan 2014)
Bugünlerde çok ilginç bulacağınız tekliflere hazırlıklı olun. Belli konularda çevrenize verdiğiniz imaj, ilgi çekip sizin üzerinize olumlu hesaplar yapılmasını sağlıyor. Bugünlerde geleceğe yönelik beklentileriniz güçleniyor. Tutkuya yaklaşmış kimi arzularınız, dışardan bazı destekleri de almış girişimlerinizle hayat bulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Nisan 2014)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Nisan 2014)
Bugün işleriniz gayet akıcı ilerleyecek. Destek veren ve işinizi kolaylaştıran insanların kıymetini bilin. İşle arkadaşlığı birbirine karıştırmaya kalkmayın. Özel ilişkilerinizi dahil ettiğiniz çalışmalarda bazı sürtüşmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Nisan 2014)
İş ve sağlık konuları gündeminizi meşgul edecek. İş ortamınız çok gergin olabilir. Sürekli fikir ayrılıkları ve gereksiz inatlaşmalar yaşanabilir. Bu stresli ortam sağlığınıza iyi gelmiyor. Bugün sadece işinizle ilgilenip çevrenizdeki huzursuz insanlara kulaklarınızı kapamalısınız. İş planınızı biraz esnetip ofis dışındaki işleri halletmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Nisan 2014)
Aklınızın yarısı işte, yarısı başka şeylerde. İlgili ilgisiz bir sürü şey, aklınızı çelmeye yetiyor. Tamam, kendi işleriniz aksamıyor ama aklınızı çelen her şeyi başkalarına aktardığınız için çevrenizdekileri çok meşgul ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Nisan 2014)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Nisan 2014)
Yakında başlayacağınız yeni işte çok daha doyum içinde olacaksınız. Yaklaşan bir ödeme sizi düşündürüyor. Çare arayacak ve hiç beklemediğiniz sürpriz bir parayla bu açığı kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Nisan 2014)
Aylar önce bıraktığınız ve hala almadığınız emanetinizi şu günlerde almanız gerekiyor. Aksi takdirde emanetiniz size ait olma özelliğini kaybedecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140610 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed