İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Size doğruyu söylemeyen kişiler olabilir, daha fazla soru sormalı görünmeyeni anlamaya çalışmalısınız. Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir. İmkansız şeyler vaat eden oluşumlardan ya da ürünlerden uzak durun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Ağustos 2014)
Yeterli gibi görünen önlemler sorunun önüne konulduğunda görülüyor ki bir miktar daha önlem gerekliymiş. Ama geç kalınmış olunuyor yazık ki. Böyle bir pişmanlık içinde görünüyorsunuz. Kendinizi eliniz kolunuz bağlanmış hissediyorsunuz.Birkaç gün içinde bir söylenti bazı ilişkilerinizde güvensizliklere yol açacak. Güven bayağı zor kazanılan bir şeydir. Ortada gezinenin söylenti mi yoksa bir takım gerçeklerin haberi mi olduğunu öğrenmek için her çabaya değer.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Özgüvenle duruşunuz ve parıldayan gülümsemenize hayran insanlar var. Sizin gibi olmak istiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Normalde alınmaz dediğiniz maddi riskler bugünlerde gözünüze her zamankinden daha ulaşılır görünüyor olabilir. Bu kalıplardan sıyrılmanızı sağlayan enerjiye hayır demeyin ancak planlarınızın yere basar olmasına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Taşınmaz mallar, uzun vadeli yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili daha ölçülü ve gerçekçi değerlendirmeler yapma eğilimindesiniz. Aklınızdaki planı hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Bu adımınız taşınma, şehir değişikliği ya da bütçenize uygun bir ev satın alma şeklinde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Ağustos 2014)
Sorunlu bir haftaya başladığınızı düşünmeniz için çok erken. Gelen günlerde sevinçler var. Temponuz yüksek. Bu hem işin gereği, hem de yapınızda olan bir özellik. Bu özelliğiniz sayesinde baş aşağı giden işleri düzeltebiliyorsunuz. Daha haftanın ilk günü, sorunlu bir hafta endişesi size pek uymuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Ağustos 2014)
İhtiyaç diye kendinize sunmaya çalıştıklarınız kazancınızla çelişiyor. Birçok harcamanıza yetişemiyorsunuz. Daha alçakgönüllü beklentiler hayata kızgın yanınızı sakinleştirebilir. Hesaplı yaşamanın hoş bir şey olduğu savunulamaz, ama mademki bir zorunluluk bu, ararsanız onun da tatlı taraflarını bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Ağustos 2014)
Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz günler var. Günü de iyi geçirmeyi beceriyorsunuz. Yalnız şöyle bir handikap var ; dert yok olmuyor, sadece erteleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed