İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Bu hafta sonu her alanda yaratıcılığınızı yüksek kapasitede ortaya koyabilirsiniz. Farklı yöntemler, farklı bakış açıları, farklı fikirler veya farklı şeyler deneme zorunluluğu zekanızı göstermenizi ve ihtiyaç görülen her alanda çözüm üretmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Genel anlamda hoş bir gün geçireceksiniz ve gün boyu sevdiğiniz insanlarla beraber olacaksınız. Bugün önem verdiğiniz bir konuda bir program değişikliği yapmanız gerekebilir. Her şeye hazırlıklı olmalısınız. Çok büyük bir olay kapınızda bekliyor. Kararsızlığınızı yenin ve bunun bir fırsat olduğunu anlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
İş yerinizde eski sorunlartekrar tekrar gündemegeliyor bu durum canınızısıktı. Ters giden ilişkilerinizidüzeltmek için çözüm yoluaramanız taktir topluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Kapalı bir mekanda kendinizle baş başa kalma ihtiyacı duyabilirsiniz. Derin konulara ya da geleceğe dair düşüncelere dalarak karamsarlık tuzağına düşmeyin. Normalde size keyif veren şeylere odaklanmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Bugün ev ve aileye ait konular öne çıkıyor. Sizi sevindirecek gelişmeler olabilir. Taşınma ya da dekorasyon işleriniz varsa tam istediğiniz gibi hallolabilir. Aynı durum satmak istediğiniz toprak veya bina gibi mülkleriniz için de geçerli olacak. Size güven verecek alım-satım işleri olabilir. Gün içinde aile büyüklerinizle görüşmeler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ekim 2015)
İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Patronunuzla da aranız düzelecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var.Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Yakında bazı sevinçleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ekim 2015)
Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143900 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed