İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Eylül 2014)
Bazı kişiler öneri, tavsiye ya da yorumlarınıza ihtiyaç duymuyor veya sizi yanlış anlıyor olabilir. Başkalarının tavır veya işlerine ilgisiz kalmanız en iyisi.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Eylül 2014)
Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz. Aile içindeki esenliği problemleriyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Hayat karşısında sıkı duruyor, etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların, abartı bir duygusallıkla ele alındığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Eylül 2014)
Bugün keskin zekanız, mantıklı konuşmalarınızla dikkatleri üzerinize bir şimşek gibi çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Eylül 2014)
Günün erken saatleri hiç de uğraşmak istemediğiniz angaryalarla boğuşmak du rumunda kalabilirsiniz. Gereksiz ve de vakit kaybı gibi görünen şeylere göstereceğiniz gayret günün devamının sadece size ait olmasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Eylül 2014)
İşe dair sorumluluklar açısından önemli bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda gizli kalan konular ve bastırılmış gerginlikler su yüzüne çıkabilir. Akılcı yaklaşımlar hem üretim süreciniz hem de uzun vadeli kariyeriniz açısından fayda sağlayabilir. Yalnız görüşmelerinizin uzunluğu işlerinizde gecikmelere sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Eylül 2014)
Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Eylül 2014)
Özel hayatınızdaki sorunlarınızın çalışmalarınızı olumsuz etkilememesi için sevgilinizle aranızdaki ilişkiyi çok iyi dengelemelisiniz. Duygularınızı denetim altına alarak, kararlı davranmaya çalışın. İş yerinde karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Karışıklıklardan etkilenmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Eylül 2014)
Sıkışıklık ve rahatlık sürekli yer değiştiriyor. Bu hareketlilik içersinde şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz. Parayla ilgili moral ilişkiniz doğal olarak sürekli değişkenlik gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Eylül 2014)
Yine aceleci davranmamaya da özen göstererek yeni aşk ilişkinize bir an önce bir hareket getirmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142377 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed