İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (30 Eylül 2014)
Tüm enerjinizle sempatikliğinizi ve ifade yeteneğinizi kullanarak istediğinizi elde edebileceğiniz bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (30 Eylül 2014)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yapmanız gereken işleri rahatlıkla halledebilir ve kendinize zaman ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Öğleden sonra duygularınızda bir takım iniş çıkışlar olabilir. Fakat bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Bugün duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (30 Eylül 2014)
Kartınız Emir... Karşınıza çıkacak güzel fırsatları değerlendirmektesiniz. Güzel sonuçlar doğuracağını düşündüğünüz konulardaki girişimciliğiniz göz doldurucu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (30 Eylül 2014)
Hayatınızda özel biri yoksa eğer, bugün çevrenizde olan ancak daha önce bu açıdan hiç şans tanımadığınız bazı insanların size gösterdiği ilgiye karşılık vermeye çalışın. Sizi tamamlayanlar , gönlünüzü dolduranlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (30 Eylül 2014)
Evlilik konusunda uyumlu ve canlandırıcı enerjiler içinde olacaksınız. İlişkilerinizde biraz daha sabırlı olmaya bakın. Bu heyecanlu tutum iş konularında da etkisini gösterebilir. Özellikle ortaklı çalışmalarınızda bilginizi ve vizyonunuzu gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Öte yandan işe dair sorumluluklarınız açısından yorucu bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (30 Eylül 2014)
İş hayatınızda sakin ve huzurlu bir geçireceksiniz. Amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz ve bu olayın sizin üstünüzde bıraktığı rahatlık, gün içinde bazı işlerinizin aksamasına sebep olabilir..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (30 Eylül 2014)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (30 Eylül 2014)
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün elinize beklemediğiniz bir para geçebilir ve bazı ödemelerinizi bu para ile yapabilir, rahatlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (30 Eylül 2014)
Gün içinde ilişkide bulunduğunuz insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Bugün duygularınızı fazla belli etmemeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142615 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed