Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün maddi açıdan biraz şanslı gözüküyorsunuz ancak yine de büyük beklentiler içine girmemelisiniz. Para akışınızda bir artış olabilir fakat beklentilerinizi çok yüksek olursa hayal kırıklığına da uğrayabilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cins ilişkileriniz aşırı gerilimli olabilir. Birisinden ayrılmanız ya da ciddi şekilde kavga etmeniz mümkündür. Kendinizi kontrol altında tutsanız bile karşı taraftan gelebilecek olan huzursuzlukları engellemeniz zordur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde karşı cinsten birinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir ağrı yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Kısa bir tatil size iyi gelecektir. Sinirlerinizi son zamanlarda çok yıprattınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
AŞK: Çok çabuk sinirlenen biryapınız var ve bugün adetapartnerinize köpürüyorsunuz.Kavga sizin için kaçınılmaz olsada barışmanız da bir o kadar hızlıolacak gibi görünüyor.Partnerinize karşı korumacısınız.PARA: İnsanların dedikodularını çok kafanızatakıyor ve kendinizi boşu boşuna üzüyorsunuz.Çoğunluk sizin yanınızda bunu unutmayın.SAĞLIK: Pozitif enerjiniz hayatınıza son dereceuyum sağlamış olsa da siz de yorulabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Geçmişle ilgili bir türlü kopamadığınız bağı uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Artık sizinle ilgilenenleri fark edin. Yeni bir şey yaşamadan güvensizlikten kurtulabileceğinizi sanmayın. İşinizdeki hareketlilik, sizi hem çok meşgul edecek hem de oldukça yoracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Ay burcunuzda ve sizi son derece hareketli koşulların içine itiyor. Beklediğiniz, net olmakta zorlandığınız her konuyu dikkatli biçimde ele alabilirsiniz. Yeni başlangıçlara odaklı olmanız nedeni ile aşırı risk alabilen yanlarınızı kontrol etmenizde yarar var. İş hayatında akıcı ve somut ilerlediğiniz bu dönem önemli kazançlar elde etmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2021)
İşinize yoğunlaşıyorsunuz. Bedensel yorgunluğunuz sık sık sağlıksızlık endişesi yaratıyor sizde. İş arkadaşlarınızla birlikte ilerde sizi bayağı korkutan bir tarih var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Gezegen birikimi sizi ev ve aileyle ilgili konularda etkilemeyedevam ediyor. Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Günün ilk yarısında hareket ve heves ön planda olmakla birlikte öğleden sonra saatlerinde parasal konularda daha akılcı davranmamız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün kendinizi bir çok açıdan güçlü hissedeceksiniz ancak çevrenizdeki insanlara karşı baskıcı tutumlarınızı sizin için zarar verici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed