Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Mart 2011)
Sizde var olan girişimcilik ruhunuzu tekrar harekete geçirin. Uzun süredir kafanızda olan konunun cevabını bulabileceksiniz. Bu sorunun çözelmesinde arkadaşlarınızdan birinin etkisi büyük olacak. İşinizde alacağınız ani bir kararla yararlı ortaklıklara girebilirsiniz. Ancak olumlu düşüncelerinizi kaybetmemekle birlikte aşırı hayalperestlikten kaçınmalısınız. Her şeye rağmen başarı şansınız yüksek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Mart 2011)
Bugün dikkatinizi tam olarak toparlamalısınız. Gözünüzden kaçanları bulup yeniden gündeminize taşımalısınız. Aksi halde eksik tamamladığınız işleriniz size kâr olarak dönmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Mart 2011)
Genellikle olumla kararlar alma özelliğiniz sayesinde ileride oluşabilecek riskli durumların şimdiden önüne geçiyorsunuz. Yeni bir ekip oluşturmak için kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Mart 2011)
Sizi iyimser kılan pek çok olumlu gelişme söz konusu. Gününüze canlılık katan grup çalışmalarında aktif olacağınız görevler öncelikli olacak. Destek alarak ilerlemeniz, sizi oldukça verimli kılacaktır. Sosyal faaliyetler açısından ise son derece yapıcı bir gün. Kendinizi ilham alacağınız konulara odaklamalı, arkadaşlarla beraberliklere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Mart 2011)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed