Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bugün gerek iş hayatınızda gerekse özel yaşantınızda şanslı bir gününüzdesiniz. Başarılı olmak için acele etmeli ancak bu kez dolaylı yolları seçmelisiniz. Bu ihtimali yabana atıp, ortadan çekilirseniz yazık olur. Kafanızda karşı cinsle ilgili planlar varsa onları yürürlüğe koyabilirsiniz. Rakip konumdaki kişiler sizden daha avantajlı gözükseler de kazanan siz olacaksınız. Sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak istemedikleri için fazla belli etmiyorlar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız, bazı arkadaşlarınız tarafından ilgiyle izleniyor. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz size yön veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Partnerinize kuruntulu,ince eleyip sıkdokuyan kişiolarak kendinizigöstermeyin.Size hayranlıkduyan işarkadaşlarınız bugün sizinplanlarınızı öğrenmegayreti içinde olacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Hırs ve arzularınızın destek bulacağı bir gündesiniz. Bu destek sizin için sağ kol diyebileceğiniz bir kişiden gelebilir. Olayın bir de sadece size dokunan bir tarafı var. Hırsınızın, başarınızın önüne geçmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Taze ve girişken enerjilerle güne başladınız. Yeni arkadaşlıklar, farkınızı ortaya koyacağınız sosyal aktiviteler hayatınıza renk getirecek. Bir grubun liderliğini yapabileceğiniz gibi, ortak bir bilinçle yeni adımlar atabilirsiniz. Geleceğe dönük değişik ümitlerde ortaya koyabilirsiniz. İşten beklenen gelirlerin kısıtlı olacağı bu günleri daha temkinli geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kaldı. Bunun farkında olduğunuz için yaratıcılığınız ve enerjiniz de had safhada. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Maddi olarak kendinizi bugün çok güçlü hissedeceksiniz ve bu durum sizde bir harcama eğilimi yaratacak. Bu konuda kontrolü elden bırakmamalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Akşam üzeri saatleri sağlığınıza dikkat edin ve ani girişimlerde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed