Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Karşınızdakilere zannettikleri kadar saf olmadığınızı belli etmeniz menfaatiniz icabıdır. Ne olursa olsun durumu göğüslemeli ve sorumluluklarınızı üstlenmelisiniz. Yeni gelişmeler yoğun çalışmalar içinde olmanızı gerektiriyor. Gereken konuşmaları yapmaktan çekinmemenz gerekiyor. Hayatınızı daha iyi düzenleme imkanları yakalayabilirsiniz. Gelişmeleri değerlendirmek için henüz çok erkendir. Çevrenizde size kızan fakat şimdilik belli etmeyen birisi var. Halletmeniz gereken ani bir iş rahatınızı bozabilir. Bununla uğraşmayı göze almak zorundasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Ay, her konuda sürpriz gelişmelerin gündeme gelebileceğine işaret ediyor. Kendinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak için fırsat yaratabileceğiniz bir gün. Fiziksel ve ruhsal sağlığı korumaya yönelik önlemler almak isteyebileceğiniz bir devredesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Özel yönünüz ortaya çıkarak havanızı artıracaksınız. Üzerinizdeki kötü enerjiniz son bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Bugün baskıcı ifadeler ve diğer insanların üzerinde otorite kurma çabası özellikle itaat etmek zorunda kalan kişiler için yorucu olabilir. Bilhassa mesleki konularda ve patron konumundaki kişilerle iletişiminize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
İş yaşamınızda son derece temkinli davranacağınız ve gelişmelere karşı mantıklı yaklaşımlar geliştireceğiniz bir gündesiniz. Özellikle planda olmayan işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin planlarınıza uymayacağından rahatsızlık duyabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Maddi konularda sabah saatleri oldukça rahat olacaksınız ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ağustos 2022)
Bugün bilinçaltınızdan kaynaklanabilecek sorunların sizi olumsuz olarak etkieyebileceği bir gündesiniz. Gerçeklerden kaçma eğiliminiz uzun vadede size zarar verebilir. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed