Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de haketmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir. Aile ilişkilerinizin arkadaşlık ilişkilerinizle çatışması ve birinden birini tercih etmek zorunda kalmanız da mümkündür. Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor. Bunların haricinde, elinizdeki parayı düşüncesizce harcamanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Akşama doğru bir davet alabilir ve gideceğiniz yerde zorlandığınız bir konu, kararsızlığa dönüşebilir. Daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir. Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama hala bir çekimserliğiniz var gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Özel yönünüz ortaya çıkarak havanızı artıracaksınız. Üzerinizdeki kötü enerjiniz son bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Eşinizle ya da eşiniz adına vereceğiniz bir mücadele günün ana konusu. Sosyal ortamlarda yeteri kadar dikkat çekmediğinizi düşünebilirsiniz. Siz tercih ederseniz fiziksel şartlardan bağımsız olarak görünür kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Ailevi durumunuzu etkileyen pek çok gelişme öne çıkıyor. Size sorumluluk getirecek bu konuları hızlı biçimde ele almanız gerekecek. Ancak yakınlarla olan tutumunuz biraz zedeleyici bir noktada görünüyor. Sakin olmalı kişisel önceliklerinizi ele almalısınız. Zira sahip olduğunuz maddi kaynaklar konusunda önemli kararlar almanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Kasım 2021)
İş yaşamınızda başarılı olma isteğinizin artacağı bir gündesiniz ve çalışmalarınıza kararlı bir şekilde devam edeceksiniz. Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi sizin için öncelikli alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz ve bu anlamda bazı yenilikler yapabileceksiniz. Bir süreden beri beklediğiniz desteği bugün görme şansınız olacaktır. Yeni girişimlerde bulunmak için son derece uygun bir günde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Şanslı bir insan olmanıza rağmen karamsar davranıyorsunuz. Halbuki biraz talih oyunlarına eğilseniz hiç de durumun kötü olmadığını görürsünüz. Hatta belki de kazanan siz bile olabilirsiniz. Yeterki inancınız olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Kasım 2021)
Ailenizde, bazı tatsız olaylar yaşanacak. Siz bu olaylardan ne kadar uzak durmaya çalışsanız da yine de etkileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed