Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2017)
İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı karışıklıklar çıkabilir. Bunu halledebilirseniz çok fazla artı puan alabilirsiniz. Bugün harcama yapmaktan kaçındığınız bir konuda da pişman olabilirsiniz. Gerekeni yapmak için geç kalmış sayılmazsınız ve çabuk bir manevra ile durumu kurtarabilirsiniz. Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaz da insanların kendiliklerinden sözlerini tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğramanıza da göz yummuş olursunuz. Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız. Oldukça güçlü ve değişik konularda büyük başarılar kazanmaya uygun olduğunuz bir gündesiniz fakat karşı cins ilişkileriniz yüzünden kafanızın fazla karışık olması da mümkündür. Eğer böyle durumunuz varsa bu yüzden önemli fırsatları kaçırabilir ve işlerinize kolay konsantre olamazsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2017)
AŞK: Bugün sevgiliniz sizden hiçsıkılmayacak çünkübulunduğunuz ortamda onuneşelendiriyorsunuz. Böylelikleonun kalbini bir kat dahakazanmış oluyorsunuz.PARA: Şartlarınız değişebilir vediğer insanlar size karşı gelebilir. Israrcıolmamalısınız. Bugün susmayı öğrenin yeter.SAĞLIK: Böbrek ağrılarınızla başınız derde giriyor.Sürekli bel ağrısı çekeceğinize sıvı içeceklerleidrar söktürerek ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Sevgiyi ve verdiğiniz değeri ifade etmek için çok güzel bir gün. Aileden biriyle yapacağınız bir görüşmede mümkün olduğunca açık ve dobra olmaya çalışın. Siz ne kadar dürüst olursanız o kadar net karşılık alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Pek destek aldığınız şartlar altında değilsiniz. Elde olmayan nedenlerin ve kontrol edemediğiniz konuların dışında kalmanızda yarar var. Aksi halde duygusal olarak sizi bağlayan gelişmeler ve getirdiği endişeler yorucu olabilir. Bu yüzden ani kararlarla hareket etmek yerine sabırlı olmanız gerek. Sosyal yardımlar ya da kollektif çalışmalar içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Maddi konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve yaşamış olduğunuz bu sorunlar canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Özellikle iç dünyanızda çeşitli endişeler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Eylül 2017)
Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler veriyorsunuz. Köklü ortak bir geçmişiniz olmasına rağmen, ilişkiyi bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed