Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Kariyer hayatınızda emek verdiğiniz konuların karşılığını görecek ve çalıştıklarınızın mahsulünü alacak haberlerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda geçtiğiniz çeşitli aşamaları atlattığınız bir dönem içindesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Gücünüzü çevrenizle birleştirdiğiniz zaman mükemmel bir insan oluyorsunuz. Ancak bazen duygusallığınız ağır basıyor ve hemen sahiplenmek istiyorsunuz. Bu kadar yoğun sevgiyle karşınızdaki kişiyi ürkütebilirsiniz. Onu fazla sorgulamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Sezgileriniz son derece güçlenecektir. Bu sayede çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesiz durum canınızı sıkıyor olsa da herşey yakın zamanda düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
İçinizden geldiği gibi karar vermek isteyebilirsiniz. Ancak gözden kaçan konular ve ayrıntılar beklemediğiniz sorunlar getirecektir. En azından bugün akşam saatlerine kadar önemli adımlar atmaktan kaçınmalısınız. İç dünyanızda daha fazla huzur aradığınız bu günlerde ortaklıkların getirdiği testler yorucu olacak. Sabırlı olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
İş yaşamınızda güne hareketli bir başlangıç yapacaksınız ve yeni bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır. Oldukça enerjik etkiler altında olacaksınız ve enerjinizi doğru olarak kullanabileceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konularda disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacaksınız. Günlük rutin işlerinize istikrarlı olarak devam edebileceksiniz. Ancak yeni girişimlerinizi sabah saatleri yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve zeki birisiniz. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Maddi konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve yaşamış olduğunuz bu sorunlar canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Özellikle iç dünyanızda çeşitli endişeler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mayıs 2022)
Hayallerinizin gerçekleşmesi için bir kapı aralanabilir. Önemli bir görüşmede imkansıza yakın bir projenizle ilgili olarak umutlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed