Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bir seçiminiz veya seçtiğiniz yol engellerle doluysa, belki de yolu farklı yönde ilerlemek daha doğru olabilir. Farklı bir yaklaşımın faydasını görebilirsiniz. Başkalarına yardım etmeniz durumunda bazı geri dönüşler alabilirsiniz. Belli bir konuya özel bir ilgi duyabilir ve bu sayede yeni maceralara atılabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirirseniz size duyulan saygı ve güveni arttırabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde, değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor. Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Hiçbir zaman sevgilinizden ayrı bir program yapmayı düşünmüyorsunuz. Onun da fikrini almalısınız. Vitamin eksikliği nedeni ile sorunlar görülebilir. Şansınızın dönmesi için durmadan dua ediyorsunuz. Biraz da çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bugün sizinle iş ilişkisinde olan kişilerden yana şansınız pek yerinde değil. Dominant olma çabanız tepki çekebilir. Eşitlikçi davranırsanız daha yakın ilişkiler kurabileceksiniz. Unutmayın, işleri tek başınıza yürütmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Artık Ay burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Kişisel konularına hakim olma ve başarılı adımlar atmak sizin elinizde. Kafanızdaki düşünceleri hayata geçirmek konusunda kararlı olacaksınız. Ancak olaylara tek yanlı bakmamalı, uzlaşı içinde olmalısınız. Zira ilişkilerde yaşanan karşıtlıklar duygusal gerginlikleri artırabilir. En azından bugün sakin olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri olabilir. Yakında hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Parasal açıdan bir sıkıntınız yok ve para konularındaki dengeyi iyi tutturabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde alış-verişe çıkma arzusunda bulunabilirsiniz fakat harcamalarınıza dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Açık sözlü özelliğinizi kimi durumlarda, bu özelliğin sınırlarını zorlayarak sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed