Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Yaşadığınız olay size mutluluk verebilir. Çünkü hareketli ve renkli bir ilişki veya ortam, pek çok sorununuzu size unutturabilir. Böylece herşeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Biraz eğlenin. Fantezilerinizi kontrol altına almazsanız, duygusal konularda hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Kafanızı bir biçimde rahatlamak sizin çok faydalı olabilir...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız.Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2017)
AŞK: İlişkinizde ufak tefekhatalara takılıyor ama genelolarak anlaştığınız bir çok konuyugöz ardı ediyorsunuz. Bugün aşkkonusunda çok fazla olumsuzdüşüncelere kapılarak var olanaşkı yitirip tüketebilirsiniz.İŞ: Her alanda yapıcı ve üreticisiniz. Bugün işyerinizdeki gelişmeleri gördüğünüzde bir kenaraattığınız ufak birikimlerinizi dahi tüketebilirsiniz.Dikkatli olmanız gereken bir çok husus var.SAĞLIK: Düş kırıklıkları sizde korku yaratmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Bugün iş konusunda size yapılacak baskılar oldukça canınızı sıkacak ve içten içe kendinizi kullanılmış hissetmenize neden olacak. Ancak sonuca odaklanmaya gayret edin. Çalışma sadece sizden beklenmiyor. Aynı zamanda net kazanımlar için destek de sağlanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Bazı endişe ve korkularınız öne çıkabilir. Ancak önceliğiniz maddi paylaşımlarınızı düzene sokmak, kredilerle ilgili sorunları aşmak olmalı. Yeni kaynakları ölçülü biçimde kullanmak için seferberlik halinde olabilirsiniz. Ancak tek başınıza karar verme gücünüz yok. Yine bu süreçte kariyerde prestij arayışınız var. Önemli kararlarınızda aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Eylül 2017)
İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Kalbiniz boşsa karşınıza biri çıkacak. Onunla ilgilenebilirsiniz. Bu ilişkinin evliliğe gidebilirlik potansiyelini görmeye çalışırsanız, hayatınızın insanı karşınızda duruyor olabilir. İşinizde artan sorumluluklarla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Maddi konularla ilgili çalışmalarınızda bir artış olabileceği gibi,bugün harcamalarınızda bir artış olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Eylül 2017)
Kendinizi gereksiz karamsarlıklardan ve öfkelerden uzak tutmanız gereken bir gündesiniz. Davranışlarınızı kontrol etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed